Hayatımı okur musun?

Instagram'ı onu bulmak için kullanabilirsin sonrada silersin Instagram'ı eğer sevmiyorsan.

Günümüzde yapılan sevgili sayısı neden itibar olarak görülüyor anlamış değilim. Ve ilginç bir hikaye. En son 5 Ekim 2020 tarihinde girmişsin öldün mü kaldın mı nerdesin reis?

Bazen içini dökmek iyi gelir. Seni anlıyorum... Her satırı okudum. Yaşantımız çok benziyor. Sadece o kadar samimi olduğum bir kız çıkmadı karşıma.

Bildiğim kadarıyla okuldan müdüre sorarak bulabilirsin, veli numarası, liseye geçtiyseniz nereye okumaya gittiğini, ev adresi bile yazıyordur.

Okudum dostum ciden interet başlangıcın çoğu %75 türk genci ile aynı numara kousunda @furkii06 adlı arkadaşın dediğini yapabilirsin sevgili işlerini düzgün bir şekilde ilerlet ve hayatına herzaman yeni şeyler kat.

Moderatörlerin yazım hatalarından gözü yaşlı

Kanka kızı bulduysan bize de haber et de günümüz güzel geçsin. O kadar okuduk falan hafif bi gözümüz yaşlanmadı değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…