Hayatında en nefret ettiğin kişinin özellikleri

Versene şuna bi bakıyım 2 saat geri vermemesi.

sosyopat olması.Nerden biliyorsun diye sorarsanız benim düşünceme göre bariz şekilde sosyopatik manipülasyonları ve samimiyetsiz rolleri var.Sinir olduğum şeylerden biri ise çok iyi şekilde karşıdakine samimi gözüküp onu inandırabileceği rollere girebilmesi.Bana kalırsa kendilerine söyledikleri yalanlara kendileri de inanıyorlar.Herşeyden önce kendilerine yalan söylüyorlar karşılarındakine kendilerini pazarlayabilmek için.Bir sosyopattan yola çıkarak hepsini çözümledim aksjdnkas

ha ayrıca kendi foyalarının ortaya çıkmaya yaklaştığı vakit çok iyi şekilde hedef saptırmak için kendinizden şüphe ettirecek hamleler yapıp açıklar buluyorlar.Genel hayatta kalma ve ifşa olmama yöntemleri insanları çeşitli manipülasyonlar ile yönetmek, yönlendirmek.Duygusal zayıflıklarından yada korkularından yola çıkarak.En büyük korkuları ise foyalarının ve aslında ne olduklarının bir gün ortaya çıkması.Bu yüzden akıllarınca daha zeki olmanın yollarını arıyorlar her zaman için.Onlarla uğraşmaya çalışırsanız ise sizde zıvanadan çıkıp onlar gibi sosyopat olabiliyorsunuz.Onlar gibi davranışlar sergileyebiliyorsunuz.Denendi onaylandı.

Geri
Yukarı