Hayatında herhangi birinden büyük bir darbe yedin mi?

Eski kız arkadaşımla 1.5 senelik beraberliğim olmuştu, eski sevgilimi andırıyorsun diye seninle beraber olmuştum demişti. Ona rağmen gene de kendisini iyi hatırlayacağım.

Boş ver giden gitmiştir daha iyisi çıkar karşına seni birine benzettiği için değil de düşüncelerini seven biri.
Babamdan. Ölmesi en büyük darbeydi.

Allah rahmet etsin.
Hoslanigim kiz "aslinda cok iyi bir insansin keske daha yakisikli olsan" dedi.

Ne konuştuğunu bilmeyen insanlar çok ama üzüntü duymana gerek yok sevinmek lazım gerçek düşüncelerini öğrendiğiniz için.

Boş ver giden gitmiştir daha iyisi çıkar karşına seni birine benzettiği için değil de düşüncelerini seven biri.

Allah rahmet etsin.

Ne konuştuğunu bilmeyen insanlar çok ama üzüntü duymana gerek yok sevinmek lazım gerçek düşüncelerini öğrendiğiniz için.

Daha sonra ilgim azaldi zaten. Bir sure sonra tasindik su an kizin soyi smini dahi hatirlamiyorum.

2 yıl yazıştığım bir kız olmuştu. Büyük bir darbe olmasa da ondan yedim. Geleceğini söyledi ama gelmedi yanıma. Gözleri güzeldi. Dilerim ettiğini bulur.

Güzel liseli kardeşlerim, daha neler neler yiyeceksiniz🙂 Asıl hayat üniversiteden sonra başlıyor. Lise ve üniversite prologue, demo gibi bir şey. Yediğiniz kazıklar da asıl hayatta yiyecekleriniz için alıştırma, spoiler gibi genelde.

Geri
Yukarı