Hayatınız Boyunca En Uzun Süre Oynadığınız Oyun

Üç oyun arasında kaldım, hangisini daha uzun süre boyunca oynadığımı çözmeye çalışıyorum. Test Drive 2 oyununu ilk olarak oynadığım misafirlik ziyaretinden, oyunun disketini de yanımıza alarak ayrılmak zorunda kalmıştık zira ev sahibinin bilgisayarın başından kalkacağım yoktu. :) Test Drive 4 çıkana kadar da başka yarış oyunu oynadığımı hatırlamıyorum. Bu durumda en az 10 yıl oynamış oluyorum.

Microsoft Flight Simulator 98 ise toplam oyun süresi bakımından en fazla oynadığım oyun olabilir. Flight Simulator X çıktıktan sonra bile oynadığım tek simulatör oyunuydu zira grafik kartım FSX için yeterli gelmiyordu. Sadece FSX oynayabilmek için 2009 yılında bir ATI grafik kartı almıştım. Sonuçta 11 yıl kadar oynamış bulundum Flight Simulator 98'i.

Star Command Deluxe ise aslında teknik olarak açık ara bir birinci. En son 2016 yılında Windows 95 yüklü bir bilgisayar bulduğumda, tüm zorluk seviyelerini teker teker geçerek yeniden oynamıştım. Fakat düzenli olarak oynadığım dönem yine 1998-2009 yılları arası olması lazım.

Geri
Yukarı