Hayatınız nasıl gidiyor?

Okulda bulunduğum her gün kendimi muhafaza edebilmek ve gelişebilmek adına çırpınıyor gibi hissediyorum bazen. Durmadan kitap okuyorum ve sürekli aşağıya bakmaktan kamburlaşmaya başladım. Onun dışında çıtırdan depreşmeye başladım ve odağımı toparlamaya çalışıyorum. Keşke her günüm spor, çalışmak, kendini geliştirmek ve yüceltmekten ibaret olsaydı. Yalnızken mutluyum diyemem ama tek başıma savaşmaktan onur duyarım.

Gayet iyi gidiyor. Derslerim iyi, çevrem iyi, hayatım iyi. Sizinki nasıl?

Yani okul hariç iyi diyelim şükür seninki nasıl?
Bende aynı şekilde, okul beni yoruyor. Ayrıca sınıftaki arkadaşları sevmiyorum. Haftanın 5 günü 8 saat aynı sınıfta durmak tabii günün sonunda sinirini bozuyor insanı.

Hayalimdeki bilgisayarı aldım. Hoşlandığım kız beni sevdiğini söyledi. Derslerim bu sene çok iyi. Dersler yoruyor ama iyi gidiyor.

Çok bunaltıcı ve bıkkın geçiyor bu sıralar. Yaş 38. Orta yaş krizi dedikleri kriz gibi. Pek emin değilim. Artık değişiklik yapma zamanı sanırım. Hayırlısı diyelim.

Ağır bir bunalıma girmiştim yeni yeni toparlanmaya çalışıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…