Hayatınızda en çok üzüldüğünüz anı veya olay nedir?

DivineTitan

Centipat
Yer
Antalya
İnsanların bu tür dertlerini vb dinlemeyi seviyorum. Anlatacak çok şey olanları bekliyorum. Konuyu bunun için açmadım fakat, kendim de özetlemem gerekirse 7 aylık üzerine emek verdiğim şey çöp oldu. Daha fazla detaya girmek ve uzatmak istemiyorum. Sizinki ne?

En üzüldüğüm değil de en pişman olduğum için üzüldüğüm şey bir Technopat Sosyal hesabı açmak. . .

Dedemin ölümü olabilir. Başka hiçbir yakınımın ölümünü görmedim yani dedem kadar yakın. O yüzden muhtemelen o olur. Bir şeyler yazıyorum ama yazıp yazıp siliyorum, neyse.

Bir sorun olmaz hocam, dinlerim. Allah rahmet eylesin. Ben de dedemi kaybettiğimde yaşım daha 7 falan idi. Cenazede oyun falan oynuyorduk. Maalesef ki herkes böyle bir sorun yaşayabiliyor. Biraz klişe olacak ama, gerçekten dedeniz bence senin bu halini görse ne hissederdi? Bence daha önemli şeylere odaklanın yapabiliyorsanız. He çok sıkıntı çıkarıyor hayatımda bu sorun diyorsanız profesyonel yardım alabilirsiniz. Technopat'ta olan sıradan bir kullanıcıyım. Psikiyatr değilim.

Sınıfta kaldım.

Canım, nsınıfta kalacağını düşüne düşüne neden çalışmadın ki? Yüzüne vurmaya çalışmıyorum yanlış anlamayın. Ama merak etmeyin, bir senelik fazladan okumak evet bir kayıp ama aşırı da hayatınızı etkileyecek bir durum değil. Ve hala kurtarabiliyorsanız, gerekirse uyumayın ama kurtarın durumunuzu.

Sevilmediğimi ve saygı görmediğimi anladığım an başımdan kaynar sular dökülmüştü.

Eh... Aynı durumda olduğum çok oldu. Kendinden önce karşıdakini değerli görme. Herkese bunu yapmaman gerektiğini anlamalısınız.

En üzüldüğüm değil de en pişman olduğum için üzüldüğüm şey bir Technopat Sosyal hesabı açmak.

Dalga geçmiyorsanız, neden?

Annemin kaybı tabii ki.

Dinlerim. Allah rahmet eylesin. Maalesef ki herkes böyle bir sorun yaşayabiliyor. Biraz klişe olacak ama, gerçekten anneniz bence senin bu halini görse ne hissederdi? Bence daha önemli şeylere odaklanın yapabiliyorsanız. He çok sıkıntı çıkarıyor hayatımda bu sorun diyorsanız profesyonel yardım alabilirsiniz. Technopat'ta olan sıradan bir kullanıcıyım. Psikiyatr değilim.

Bir sorun olmaz hocam, dinlerim. Allah rahmet eylesin. Ben de dedemi kaybettiğimde yaşım daha 7 falan idi. Cenazede oyun falan oynuyorduk. Maalesef ki herkes böyle bir sorun yaşayabiliyor. Biraz klişe olacak ama, gerçekten dedeniz bence senin bu halini görse ne hissederdi? Bence daha önemli şeylere odaklanın yapabiliyorsanız. He çok sıkıntı çıkarıyor hayatımda bu sorun diyorsanız profesyonel yardım alabilirsiniz. Technopat'ta olan sıradan bir kullanıcıyım. Psikiyatr değilim.

Canım, nsınıfta kalacağını düşüne düşüne neden çalışmadın ki? Yüzüne vurmaya çalışmıyorum yanlış anlamayın. Ama merak etmeyin, bir senelik fazladan okumak evet bir kayıp ama aşırı da hayatınızı etkileyecek bir durum değil. Ve hala kurtarabiliyorsanız, gerekirse uyumayın ama kurtarın durumunuzu.
Devamsızlıktan kaldım,küçüktüm zaten acemilik yaptım.Hem devamsızlık yapıp hem kalmazdım da öyle işte.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı