Hayatınızda kaç oyun bitirdiniz?

Önemli olan fazla oyun değil oynanabilecek seviyede oyunlar olması, the godfather eski bir oyun olmasına rağmen o kadar içine çekiyor ki beni 4 kere bitirmeme sebep olmasıdır.

Oyunu sevmek göreceli oluyor ama zaten ben de araştırıp oynuyorum çoğu oyunu piyasa da çok bilinmeyen çok güzel oyunlar dönüyor. Yeni nesile bilgisayarım yetmediği için yeni nesil oyunları oynayamıyorum. Olmazsa yeni PS4 alacağım onla oynayıp bitiricem.

1 çünkü hiç hikayeli oyunlar oynamıyorum ve sevmiyorum FPS oyunları vs. oynadığım için sonu olmayan oyunları oynamayı seviyorum.

Call of Duty BO4 ve Cold War hariç tüm serisi
Crysis 1-2-3
Medal of Honor Serisi
BF Serisi
GTA VC, San Andreas, GTA III, GTA V ve daha çok var.,
Outlast 1, Outlast Whistleblower, Outlast 2
Amnesia serisi
Mafia 1-2
Max Payne 1-2-3 ve daha çok var. :D
Ama en son bitirdiğim oyunlar Heavy Rain, Beyond Two Souls, Blair Witch, A Way Out. Genelde hikaye oyunları oynuyorum.

Son düzenleme:
Her platformdan olabilir arkadaşlar, PC, PS, Xbox, Nintendo, fark etmez.

Ben PS1'den toy story 2, Spider-Man 1 ve Spider-Man 2 oyunlarını bitirdim. Fazla bilgisayar oyunu oynamadım. İlk bilgisayarımı 2010'da aldım. Bu süreçten itibaren GTA IV, GTA V, GTA San Andreas ve Crysis 2 bitirdim. Başka da oyun bitirmedim. Yani 7 oyun bitirdim arkadaşlar. Geçenlerde 14 oyunluk Steam hesabımı kardeşime hediye etmiştim (gta IV ve GTA V mevcut, 5 farklı flat out var (20 TL idi hepsi), 2 Mafia 2 (düz ve gelişmiş grafikli), Cyberpunk 2077 gibi oyunlar var) ama kardeşimden geri aldım. Kardeşimde zaten 120 civarında oyun var. Cyberpunk 2077'yi tekrar oynuyorum, bitireceğim. Mafia 2'yi de bitireceğim. Böylece bir süreliğine 9 oyun olmuş olacak. Oyun oynamayı bırakmıştım ama o kadar boş vaktim var ki, seçenekler arasına geri dahil ettim. Zaten pek oyun oynayan biri de değildim.

Siz kaç oyun bitirdiniz? Online oyun sürenizi katmayın lütfen. Hikayeli veya bitirilebilir oyunlar. 100 oyunu geçen oyun canavarları var mı?
1. GTA 5
2. Postal 2
3. COD Black Ops 1
4. Portal 1
5. Katana Zero
6. Escape The Backrooms
7. Convenient
Hepsi bu kadar. Konsol oyuncusu değilim. Bir de mobilde bitirmiş olduğum Red Ball 4 var :D Ama Red Ball 4'ü çok sevmiştim. Mobilde tek sevdiğim oyundu kendisi.

Buraya anı kalsın diye not düşeyim:

• MAFIA SERİSİ (2)
  • TOMB RAIDER SERİSİ (3)
  • HITMAN SERİSİ (4)
  • PORTAL SERİSİ (2)
  • GTA SERİSİ (3)
  • MEDAL OF HONOR SERİSİ (2)
  • CALL OF DUTY SERİSİ (8)
  • BATTLEFİELD SERİSİ (2)
  • OUTLAST SERİSİ (2)
  • RESİDENT EVIL SERİSİ (5)
  • WATCH DOGS SERİSİ (2)
  • ASSASSINS CREED SERİSİ (3)
  • LA NOIRE
  • INSIDE
  • MIDDLE EARTH SHADOW OF MORDOR
  • UNCHARTED 4

Oynayıp bitirmediğim bir sürü oyun ve seri var. Repertuarı daha da genişletmek dileğiyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı