Hayatınızda oynadığınız ilk oyun nedir?

Arkadaşlar hayatınızda ilk defa hangi oyunu oynadınız ve ne zaman oynadınız?

-ilk oynadığınız oyun nedir?
-Ne zaman oynadınız?
-Kaç yaşınızda oynadınız?
-Hangi platform da oynadınız?
-Oyuna verdiğiniz puan nedir ?

GTA San Andreas.
İlk 6 yaşımda.
10/10.

Arkadaşlar hayatınızda ilk defa hangi oyunu oynadınız ve ne zaman oynadınız?

-İlk oynadığınız oyun nedir?
-Ne zaman oynadınız?
-Kaç yaşınızda oynadınız?
-Hangi platform da oynadınız?
-Oyuna verdiğiniz puan nedir ?
Need For Speed Underground 2'ydi.

Sarı kasa bilgisayarımda oynardım. Görev yapmayı,yeni araba açmayı bilmez oyunda ki diğer spor arabaları kovalardım. En baştaki yeşil 350Z'yi bulmaya çalışırdım.
10/10 O yaşıma göre. 5-6 Yaşlarındaydım. Ya da 7 yaşındaydım.

- İlk oynadığınız oyun nedir?
+ Super Mario Bros.

- Ne zaman oynadınız?
+ Sanırsam 2000'li yıllar.

- Kaç yaşınızda oynadınız?
+
Yaş tahminim 6 - 7 arası.

- Hangi platform da oynadınız?

+ Nintendo Entertainment System (Klon sürüm: Micro Genius)

- Oyuna verdiğiniz puan nedir?
+ 10 üzerinden 10.

1994 yılında ortanca kız kardeşimle saklambaç oynamıştım ilk olarak. Sanırım 5 yaşına girmeden hemen önceki aydı. Platform olarak oyunu çok yüksek çimenli ve zeytin ağaçlarıyla dolu bir yamaçta oynamıştık, oyuna 1 puan veriyorum çünkü hiç eğlenmedim. Kız kardeşim kayboldu, o dönemde biyolojik annem tarafından sağlam bir dayak yemiştim. :D

Neyse şaka bir yana ilk oyunum 1995 yılının en başlarında Nintendo SNES platformunda Super Mario olmuştu. O dönemde koruyucu olan 2. ailede yaşıyordum, şimdiki üvey annem babam (3. aile) bana, onlara evet deme rüşveti olarak Almanya'dan bir koli oyuncak getirmişti. SNES de onun içinden çıkmıştı. Oyuna verdiğim puan 10 üzerinden 11, bana yeni bir dünyanın kapısını araladı o oyun ve oynarken hiç 4. bölümden ötesine geçemediğim halde o kadar keyif verdi ki bıraksalar 1 günde 38 saat oynardım. (Güne 14 saat daha eklemenin yolunu bulsaydım tabi) :D

Geri
Yukarı