Hayatınızda Sizi En Çok Üzen Şey Neydi?

200749

Kilopat
Makaleler
11
Soru net arkadaşlar, aşk acısı, vefat eden bir tanıdığınız vb. Yalnız biraz açarak söylerseniz sevinirim. Ben başlayayım, seni asla bırakmam diyen eski sevgilimin ertesi sabah beni engellemesi.

Tembel olmam, bilmiyorum bazılarına göre saçma gelecek ama evet tembel olmam hayatımda beni kahreden en çok üzen durum.
Bu çözülemeyecek bir problem değil. Tembel olmak kurtulunamaz bir şey değil, insana bağlı bir şeydir. Yeter ki sizin bir planınız olsun. Çözemeyeceğiniz problem yok.

3 sene geçti aradan, normalde zaten aramız kötüydü ama bu kadar gideceğini hiç düşünmemiştim. Düşünemezdim de. Bundan 2 yıl öncesine kadar saat 22.00 olduğu gibi uyurdum. Ama bir gün uyanıktım şarkı dinleyesim vardı. Kulaklığım bozuldu birden, o sırada duydum her şeyi. Babamla annem benimle ilgili tartışıyorlardı ve babam tam olarak " Benim öyle çocuğum yok kızım yeter bana. " dedi. İşte o an, hani nasıl desem; ilk depresyonumu yaşamıştım. O zamandan beridir zaten aynı yerde bile bulunmayız. Anlamadığım şey, tartışırdık sadece onlar da salak saçma sebeplerden dolayı olurdu ne oldu da birden böyle oldu? Neyse, yazayım dedim ben de.

Üzen çok şey oldu fakat böyle sorunca düşündüm de yaşadığım hiçbir durum diğerinden daha acıklı olmadı genelde hepsi acıklıydı.

Cevap verecek olursam tek üzüldüğüm şey düşündüklerimi geçmişte kimseye anlatmamam. Keşke liseye giderken kimin hakkında ne düşündüysem hepsini yüzlerine söyleseydim.

Yeni konular

Geri
Yukarı