Hayatınızdan bir örnek verin

MagicinofMars

Hectopat
Selam dostlarım ben Muhammet 19 yaşımda sevgilim ile 1+0 bir evde yaşamaktayım ve hayatta çizeceğim yol hakkında sizlerden bunu yap şunu yapma gibi tavsiyeler dinlemek isterim iş olarak birçok part time iş ile ilgileniyorum harici olarak bir bilgisayarcıda tamir servis işlemleriyle ilgileniyorum geçinip gidiyoruz fakat üniversiteyi açıktan okumak istiyorum meslek seçimi hakkında da biraz kararsızım açıkçası birçok sporla ilgileniyorum derecelerim de var Türkiye genelinle harici olarak sistemler bilgisayarlar hakında da çok meraklıyım her şeyi çabuk öğrenip yapabilen birisiyim ama meslek konusunda olur herhangi bir konuda olur iyi ve kötü yorumlar mısınız?
Bu hayatı nasıl basitleştiriyorsunuz neler yapmalıyım neler yapmamalıyım?

D-dostum basitleştirmek imkansız 19 yaşındayım üniversite okumaya diye taşındım ev tuttum kız arkadaşımla aynı şehirdeyiz gerisi sende de olduğu gibi belirsiz. Yeni insanlar, yeni yüzler, öğrenci hayatına adapte olmak. Yolun sonunda hangi işe gireceğinden emin olamamak. Asla basit olmadı, olmayacak. Müzikten yürüyüp özel ders vereyim diyor bir yanım, diğer yanım yazılım öğrenmeye ve kodlamaya devam et. Bu düşünceler yetmiyor turizm rehberliğinden özel okullarda İngilizce Öğretmenliği mi yapsam diyorum kışın mezun olunca. Ya da direkt alanımda rehberlik mi yapsam diye soruyorum kendime. Bunların hepsini zaman yanıtlayacak ve dediğim gibi basit olmadı, olmayacak çünkü her yol güzel görünüyor getirisi olacak bu yolların her birinin. Hepimiz için geçerli bunlar bakıldığında. :)

Geri
Yukarı