Hayatınızdan memnun musunuz?

Hayatından memnun musun?

• Evet

• İdare Eder

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Hayattan memnun olabilmek için tek olması gereken şey; para, ötesi yalandır.

Hem katılıyorum, hem katılmıyorum. Şahsen benim hayatımdan memnun olmam için gerekenler 1+1 ev mükemmel bir bilgisayar, PS5 ve direksiyon seti ve şu anki Türkiye şartlarında TEK başıma 6 bine yaşardım diye düşünüyorum. İleride de büyük ihtimal böyle olacak evlenmeyi düşünmüyorum.(malum partili değilim)

Sadece Türkiye'de yaşayan insanlar cevap verirse daha iyi olur. Siz hayatınızdan memnun musunuz?

(Şahsi olarak ben hiç memnun değilim. Ülkemin halini her geçen gün gördükçe daha da üzülüyorum. En basit istediğim şeyleri bile alamamak insana çok koyuyor.)
Bu aralar güzel gidiyor ya.

Hem katılıyorum, hem katılmıyorum. Şahsen benim hayatımdan memnun olmam için gerekenler 1+1 ev mükemmel bir bilgisayar, PS5 ve direksiyon seti ve şu anki Türkiye şartlarında TEK başıma 6 bine yaşardım diye düşünüyorum. İleride de büyük ihtimal böyle olacak evlenmeyi düşünmüyorum.(malum partili değilim)
Saydıklarınızın hepsi para ile gerçekleşecek hayaller ne konuda katılmıyorsunuz?

Saydıklarınızın hepsi para ile gerçekleşecek hayaller ne konuda katılmıyorsunuz?

Ailen yobaz, katı, ve yasaklayıcıysa senin karakterin nasıl olabilir? Psikolojik sorunların olabilir OKB, anksiyete, şizofreni gibi ya da dış görünüşün kötüdür hayatın kötü etkilenir. Kız arkadaşın olmaz. Parayla birçoğunu çözersin estetik falan ama daha bir sürü etken var saydıklarım sadece birkaçı. Ayrıca saydıklarım çok para istemiyor asgari maaşla bile 4-5 aya yapabilirsin saydıklarımı.

Değilim. Her gün mültecilerin yarattığı problemleri, ekonomik sıkıntıları, sadece sözde var olan ifade özgürlüğünü, beceriksiz muhalefeti, rezalet iktidarı görmekten sıkıldım, bunlar düzelmediği ya da ben ülkeden gitmediğim sürece hayatımdan pek memnun olabileceğimi sanmıyorum.

Değilim. Her gün mültecilerin yarattığı problemleri, ekonomik sıkıntıları, sadece sözde var olan ifade özgürlüğünü, beceriksiz muhalefeti, rezalet iktidarı görmekten sıkıldım, bunlar düzelmediği ya da ben ülkeden gitmediğim sürece hayatımdan pek memnun olabileceğimi sanmıyorum.
Tamamen aynı fikirdeyiz. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı