Hayatta kalma, macera ve aksiyon odaklı oyun önerisi

loneytunes

Kilopat
Daha fazla  
Yarış, korku ve spor türleri dışında olursa sevinirim. Hayatta kalma olur, macera-aksiyon olur fark etmez. TPS kamera açılı oyunlar genellikle ilk tercihim oluyor, özellikle de karakter oluşturma varsa.

PUBG oynuyorum beceremediğim için hiç sarmıyor, CS:GO oynuyorum ve BF1 oynuyorum. Hikayeli olarak da oynayıp bitirdiğim onlarca oyun var.

Online olması fark etmez hikayeli oyun da önerebilirsiniz ama şu aralar çok sıkılıyorum hikaye odaklı oyunlardan, bu yüzden daha çok eğlence üzerine veya online-multiplayer oynanabilen veya hikayeden ziyade hayatta kalma tarzı ve girip vakit geçirmek üzerine oyun önerebilme imkanınız varsa sevinirim.

Bazılarına garip gelebilir ama ben sıkılınca Sniper Elite 4 oynuyorum. Gizlilik temalı olduğu için çatışmıyorum da sakin sakin hallederek ilerliyorum deneyebilirsin.

Warface deneyebilirsiniz Crytek tarafından sunulan Ücretsiz bir oyun. Ama Yakın zamanda MyCom'a satıldığı için oyuncu sayısı çok düştü.
Steamde ücretsiz oyunlar arasından çok tercih edilen Paladins, TF2(Team Fortress 2) oynayabilirsiniz. TPS türünde oyun bilgim olmadığından yazamıyorum kusura bakmayın.

TPS olarak son zamanlarda Ücretsiz olan H1Z1 deneyebilirsiniz. PUBG gibidir ;)

Bazılarına garip gelebilir ama ben sıkılınca Sniper Elite 4 oynuyorum. Gizlilik temalı olduğu için çatışmıyorum da sakin sakin hallederek ilerliyorum deneyebilirsin.
Öneriniz için teşekkür ederim bende bunu deneyeceğim çok sıkılıyorum :).

Warface deneyebilirsiniz Crytek tarafından sunulan Ücretsiz bir oyun. Ama Yakın zamanda MyCom'a satıldığı için oyuncu sayısı çok düştü.
Steamde ücretsiz oyunlar arasından çok tercih edilen Paladins, TF2(Team Fortress 2) oynayabilirsiniz. TPS türünde oyun bilgim olmadığından yazamıyorum kusura bakmayın.

TPS olarak son zamanlarda Ücretsiz olan H1Z1 deneyebilirsiniz. PUBG gibidir ;)

Klasik FPS savaş oyunlarını pek sevmiyorum ama yinede önerdiğiniz oyunlara bakacağım teşekkürler. Paladins oynamıştım çok uzun bir süre. H1Z1 pek sevmedim teşekkür ederim.

PUBG aslında çok keyif alıyorum çok güzel ama, oyunu hiç beceremiyorum 40 saat oynadım ama hala bir ilerleme yok o kadar loot yapıyorum hepsi bir anda boşa gidiyor oyunda koşmaktan yürümekten başka bir şey yapamıyorum sonrada kimseyi hiç görmeden kör kurşunlara gidiyorum hep :D.

Tomb Raider 2013 Ve 2016 Oyunlarını oynamadıysan pişman olursun seri şeklinde şimdi Shadow'da çık 3 ü seni baya bir zaman götürür.

Tomb Raider 2013 Ve 2016 Oyunlarını oynamadıysan pişman olursun seri şeklinde şimdi Shadow'da çık 3 ü seni baya bir zaman götürür.
Tomb Raider benim en sevdiğim oyun serisidir. 2013 ve ROTTR'ı defalarca bitirdim, Shadow ise onuda geçenlerde bitirdim ilk çıktığında satın almıştım, teşekkürler.

Crytek firmasının Şubat 2018 tarihinde çıkarmış olduğu Hunt: Showdown oyununa bakabilirsin.
İnceleyeceğim çok ilgimi çekti güzel görünüyor çok teşekkür ederim.

FarCry serisi, AC'nin yeni nesil serisi, Forest veya Rust.
AC son çıkan iki oyunu oynamadım inceleyeceğim teşekkürler. Forest ve Rust bu iki oyunu çok izledim fakat bir türlü karar veremedim emin olamadım. Forest oynanış olarak biraz daha kafama yatıyor ama muhtemelen Forest'ı alacağım teşekkürler.

Konu kendiminmiş gibi benimsedim ya aklıma geldikçe yazacağım:D Online daha iyi olur aslında daha çok tutar bir de amacına çabuk gelemiyorsun Elder Scrolls Online olabilir. MMORPG olabilir ya da ARPG. Ek olarak karakter düzenleme var ama FPS açıdan oynanıyor Steam'de indirimde Killing Floor 2 var grafik şöleni:D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı