Hayatta kalma oyunu tavsiyesi

mrtkgnoztrk

Centipat
Merhabalar, yakın zamanda güzel bir bilgisayar edindim ve oyunları oynamaya başladım. Hayatta kalma oyunlarına karşı bir ilgim olduğunu fark ettim. Stranded Deep, The Forest ve Raft oyunlarını bitirdim.

Şimdi gelelim asıl konuya arkadaşlar. Ben gerçekten bir oyun tarzı istiyorum ve bulamadım. İstediğim tarz The Forest gibi etraftan ağaç kestiğimiz loot yaptığımız, zombi vs. olabilir veya olmayabilir fark etmez. Tek istediğim etraftan malzeme toplayıp Build yapabileceğim tarz oyunlar istiyorum. Online da olabilir fark etmez, hayatta kalma ve The Forest tarzında ağaç kesip, malzeme toplayıp ve Build yapabileceğim oyunlar istiyorum.

Not: Rust önermeyin lütfen arkadaşlar, Rust oynayacak arkadaşım yok ve ben tek başıma girmek istemiyorum.

Rez (burda da var mı o kültür :) ).
Ben de çok severim, The Forest'i arkadaşlarla oynamıştık ve inanılmaz keyif aldık. Onun gibi bir oyun ben de arıyorum ama online değil co-op şeklinde. Varsa ben de alırım tavsiyeleri.
Not: sistem gereksinimleri yüksek olmayan ve pahalı olmayan bir oyun arıyoruz.

The Long Dark diyeceğim demesine lakin ağaç kesme ve build isteklerini karşılamıyor.

Ama The Long Dark kış ortamında geçen hayatta kalma ögelerinin seni aşırı zorlayacağı gerçekçi yapılmaya çalışılmış bir oyun. Grafikleri her insana hitap etmese bile benim aşırı hoşuma gitmekte. Oyun aynı zamanda mantığınızıda sınıyor. Size ne yapılması veya nasıl yapılacağı hakkında herhangi bir bilgi verilmiyor. Zor modlarda hayatta kalabilmek için her gün kendine rota çizerek hareket halinde olman gereken bir oyun. İçinde herhangi bir zombi veya insan yok. Tek düşmanınız doğa, kurtlar, ayılar, Amerika geyikleri gibi canlılardan korunarak hayatta kalmaya çalıştığınız bir oyun.

Oyunu iyi bilmiyorsanız kolay modda o ortamın huzurunu alabilmek için oynanır normalde ama her geçirdiğiniz zamandan sonra oyunu yavaş yavaş anlamaya başlıyorsunuz. Böylece daha da zevkli olan zor modlarda vakit geçiriyorsunuz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı