Hayatta kalma temalı multiplayer oyun tavsiyesi

Teodorawizz

Hectopat
Daha fazla  
Sistemime uygun hayatta kalma (Survival) multiplayer tarzında onerebileceginiz oyunları bekliyorum.
Ekran Alıntısı.JPG

Dosya Ekleri

• 1.JPG
    1.JPG
    18,5 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistem ile adam akıllı oynayabileceğini düşünmüyorum.

Yine de bir baksın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hem çok da kötü değil. En azından HD Graphics değil.

Bu ekran kartıyla oyun oynamanız mümkün değil. 128MB görüntü belleği var.

O ekran kartı gerektiğinde RAM'den bellek kullanıyor. Bilmeden konuşmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yine de bir baksın.

Hem çok da kötü değil. En azından HD Graphics değil.

O ekran kartı gerektiğinde RAM'den bellek kullanıyor. Bilmeden konuşmayın.

Çözünürlük seviyesi 960x540.

960x540 çözünürlüğünde oyundan bir zevk alamaz. Bir de dosyalardan özelleştirilmiş(oynanmış)bir şekilde oynuyor. Yorumlarda da 10-15 civarı aldığı yazıyor. Yani min FPS barajının altında.

Çözünürlük seviyesi 960x540.

960x540 çözünürlüğünde oyundan bir zevk alamaz. Bir de dosyalardan özelleştirilmiş(oynanmış)bir şekilde oynuyor. Yorumlarda da 10-15 civarı aldığı yazıyor. Yani min FPS barajının altında.
Görüntü belleği konusunda bilgin olmadan konuşma. CS:GO'da orta ayarlarda oynatabilecek bir işlemci o. Ben yine de bir baksın dedim. Zaten oyunun optimizasyonu kötü olduğu için oynaması beklenmiyordu. Ancak ekran kartı en azından HD Graphics 4000 değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı