Hayattaki adaletsizlik

Bizi hayvanlardan ayıran en önemli özellik birşeylere anlam verebilmemiz, madde ötesine geçebilmemiz. Hayvanlar gibi midesini ve uçkurunu düşünen insanlardan farklı olun. Bilim üretin, sanat üretin acınızdan ölseniz bile. Hayattan daha çok zevk alırsınız.

Ben prestij yaparsam zaten daha çok para kazanacağık benim amacın para değil haksız kazanç.

Bu şarkıyı cidden çok severim küçüklüğümden beri dinlerim.

Ya da örneğin yazılım öğrenmek istiyorum, bunun için yapacağım ilk şey üniversiteye gitmek değil videolar izleyerek bunun hakkında bigiler öğrenmek olurdu ve bu mesleği istemiyorsam daha da üstüne gitmezdim çünkü mecbur olmazdım.
O zaman para uğrunda değil haksız kazancı engelleme uğruna çalışın ama bunu da internet üzerinden yapın. İzliyor işte çocuklar bu videoları benim mi suçum ailelerinin suçu. Videoyu çekenin de suçu değil adam hakkıyla kazandığı parasına bakar.

Bunu yazıp sonra keşke Edebiyatınızı geliştirseniz demen çok üzücü.

İyi tamamda bunlara vakit ayırsam normal dersime falan zaman bulamam. Bunlar çok uzun işler rahat kafayla boş zamanda yapılmalı.

Biraz ağır olacak ama o zaman bakmayın hocam? para kazanmak çok kolay oldu internette "soytarı" diye çıkmaya bayılıyorlar. Sizde yapabilirsiniz size kimse yapmayın demiyor.

Reyiz bende benimkini anlatsam bende 1 yaş senden büyüğüm lgs de ailemle anlaşıp yüksek bir puana pc almaları için anlaştım dikkatsizlikten mat da 6 hata yapınca 461 aldım yapmasam 490 üstü gelecekti bundan dolayı bana pc almadılar önceden pc ile de amacım oyun değil yazılım öğrenip basit bir oyun çıkarmaktı onla gelen para ile de başka bir oyunu yapıp para kazanmak oyun sektörü çok karlı çünkü dandik oyunlar bile burada birkaç milyon getiriyor almadılar o zaman pc fiyatları 3 4 k civarıydı ki maddi durumları fena değil sırf olmaz ya sen de kimsin diyip küçük gördükleri için sonra bitcoin i keşfettim birçok taktik ve analiz yazdım oraya attığım para da benim bursum du yine istemiyorlar 2 hafta bırakınca beni parayı 2 ye katladım 2 kere yani taktiklerim tutuyordu 2 yıl boyunca sürekli engellediler modemi çektiler telefonuma el koydular evde kavgalar çıktı dediklerim hep tutuyor ama istemiyorlar şimdi de amacım buradan kaldırmak çünkü oluyor ve elektrik sanayisine girmek çünkü artık bütün sistem oraya gidiyor uçak gemi vs hepsini oraya taşmak olay ama hala izin vermiyorlar sırf gıcıklık olsun diye bana da son olarak koyan şu beni hep diğer yaşıtlarım gibi bağımlı görüyorlar hep böyle oturup istediklerini olmasını bekleyen diğerleri gibi bu yaz bütün herşeyi bıraktım oyun vs vs şuanda vakitten kazanmak için 10 saat uykudan 4 saate indim haziranda 400 adet proje yazdım sosyal medya 0 bir tek youtube da bilgi kanalları oyun 0 kendileri sürekli internet sağlığı bozar diyor ama hep kendileri giriyorlar ve hep olmaz diyorlar bana da koyan bu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…