Hayattaki olaylara karşı çok takıntılıyım

Kendi adıma konuşuyorum sırf şüphe duyduğum için kaç kere hesap değiştirmişimdir.

Dediğim gibi hocam ben şiddetle bir psikoloğa ya da doktora gitmenizi öneriyorum.
Hocam OKB hastası olsam da bilgisayarımda ya da telefonumda gerçekten virüs varsa 2 ayda kesin bütün bilgilerimi ele geçirmiştir zaten ama şuana kadar hiçbir bilgim çalınmadı ama bu seferde arkadan işler mi çeviriyor diye düşünüyorum.

Kendi adıma konuşuyorum sırf şüphe duyduğum için kaç kere hesap değiştirmişimdir.
Hocam ben telefonuma ve bilgisayarıma format attım. Ve birden çok AV programlarıyla tarattım temiz çıktı.

Hocam peki şüphe duyduğunuz için hesaplarınızı değiştirmişsiniz aklınızdaki o şüphe olayı gerçekleşti mi ?

Hocam OKB hastası olsam da bilgisayarımda ya da telefonumda gerçekten virüs varsa 2 ayda kesin bütün bilgilerimi ele geçirmiştir zaten ama şuana kadar hiçbir bilgim çalınmadı ama bu seferde arkadan işler mi çeviriyor diye düşünüyorum.
Sizin destek almanız lazım, psikiyatriste gitmeniz lazım. Hayat böyle geçmiyor hocam ben iyi bilirim bu OKB denilen belayı.
Kaç kere yapacağım işleri, eylemlerimi etkiledi bu.

Hocam virüs taraması yaptıktan sonra hiç bir şey çıkmadıysa hiçbir problem yoktur.

Hocam ben telefonuma ve bilgisayarıma format attım. Ve birden çok AV programlarıyla tarattım temiz çıktı.
Eğer format attıysanız herhangi bir şeyin kalma ihtimali yok. Hiçbir virüs formattan sonra sistemde kalamaz.

Hocam peki şüphe duyduğunuz için hesaplarınızı değiştirmişsiniz aklınızdaki o şüphe olayı gerçekleşti mi?

Hayır gerçekleşmedi gerçekleşmediği için eski Discord hesabıma gidip oradaki eski arkadaşlarımı yeni hesabıma çağırdım şu an eski hesabımı fake hesap olarak kullanıyorum bazen bir şey olduğu yok.

Hocam peki şüphe duyduğunuz için hesaplarınızı değiştirmişsiniz aklınızdaki o şüphe olayı gerçekleşti mi ?

Aslında direkt OKB diye teşhis koyduk ama bu da doğru değil, ne olursa olsun bir uzman size teşhis koyup yardımcı olmalı.

Hocam virüs taraması yaptıktan sonra hiç bir şey çıkmadıysa hiçbir problem yoktur.

Eğer format attıysanız herhangi bir şeyin kalma ihtimali yok. Hiçbir virüs formattan sonra sistemde kalamaz.
Formatı 2 3 gün önce attım hocam ama.

Hayır gerçekleşmedi gerçekleşmediği için eski Discord hesabıma gidip oradaki eski arkadaşlarımı yeni hesabıma çağırdım şu an eski hesabımı fake hesap olarak kullanıyorum bazen bir şey olduğu yok.
Hocam benimde böyle bir şey ama gerçekleşir diye strese giriyorum.

Hocam işte format atmadan önce taramıştım temiz çıkmıştı formattan sonra yine taradım temiz çıktı ama çok profesyonel virüstür yakalanmamıştır belki.
Hocam şöyle düşünün, eğer bir virüs bilgisayarında olsaydı şu ana kadar yapması gereken şeyi yapardı. 2 aydır hiç bir şey olmadığına göre?

Formatı 2 3 gün önce attım hocam ama.

PC'ye sık sık virüs girmez girse bile çok fazla şey yapamaz önerim Kaspersky ve Malwarebytes kullanmanız Kaspersky bazen siliyor virüsleri taramasız.

Geri
Yukarı