Hayattan zevk almıyorum

Çok teşekkür ediyorum düşüncelerin için

Son cümlenden anlıyoruz ki kendine gram değer vermiyorsun. Kız/erkek arkadaşından ayrıldıktan sonra böyle olman doğal çünkü hayatını o çocuğa bağlamışsın ne yazık ki. Seni suçlamıyorum, bu çok doğal bir davranış. Zamanla tecrübe ediyorsun ve insanlara değer vermenin yanlış bir şey olduğunu anlıyorsun.
Kendine değer ver, kendine bu kadar yüklenme. Kendi sırtını okşa, aynaya bak ve ona çok kötü davrandığını fark et. Kendini mutlu et, gülümse, kendini tanı ve hoşlandığın şeyleri yap. Oyun oynuyorsan, bi çay kahve al önüne, zevk alarak oyna.

Başka insanlar için yaşama, kendin için yaşa. Kimsenin ama kimsenin, hatta kendinin bile, seni üzmesine izin verme. Bana inan, mutsuzluk bağımlılık yapıyor ve asla seni bırakmıyor. Mutsuz şarkılar, monoton renkler etrafında dönüp duruyor. Hepsini çöpe atıp, güneşin tadına varmaya bak. Bir insanın öğrenmesi gereken bence en önemli şey, kendini sevmektir.

Hocam yanlışım varsa düzelt ama spor salonları kapalı değil diye biliyorum.

Bu düşünce tarzı bize dayatılan oldu zaten bir şekilde aşmak lazım. Düşüncelerin için teşekkür ederim

İlk cümlenizde de haklısınız. Teşekkür ediyorum düşüncelerin için. Tavsiyelerinizi dikkate alacağım.
Kötü hissettiğinde yeni müzikler keşfet ve dinle kafan dağılır
Teşekkür ediyorum uygulayacağım

Dostum kendini üzme çaresi illaki vardır.Senin hakkında konuşmasına izin verme.Yok sen eve virüsü getirdin falan dostum zaten bu bir saçmalık.Kendini mutlu et.Kendinle ilgilen.Hayata temiz bir sayfa aç.O sayda da asla kara yazılar olmasın.Hep mutluluk yazıları olsun.Unutma insanları umursama.

Çok teşekkür ediyorum düşüncelerin için.

Rica ederim eğer vakit geçirmene yardımcı olacaksa eski Steam hesabımı verebilirim vakit geçirmen adına zaten kullanmıyorum. Kütüphanesinde değerli oyunlarda var açıkçası, beraberde bir şeyler oynayabiliriz.

Ne kadar kendi içimde desem de benle alakası yok diye yanına bile girmiyordum dışarıdan geldiğimde. Ama yakınlarım bile böyle deyince ister istemez kötü oluyor insan. Teşekkür ediyorum.

Ne kadar kendi içimde desem de benimle alakası yok diye yanına bile girmiyordum dışarıdan geldiğimde. Ama yakınlarım bile böyle deyince ister istemez kötü oluyor insan. Teşekkür ediyorum.

Hocam illaki gün geçecek bunlar bitecek. Takma kafana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…