Haydarpaşa lisesine gidilir mi?

Gittiğimde ya sabahçı olunur ya da tam gün olur ordaki öğrenciler farklı okula gider dediler. 1 buçuk yıl sonra inşaat bitermiş. Kaçıncı sınıftınız bu arada?
Hocam bende Haydarpaşa lisesi düşünüyorum, tabi yüzdeliğim yeterse. Yatılı kalacağım. Yurtta kontenjan kalmaması gibi bir durum oluşabilir mi?

Merhaba, geç dönüş için kusura bakmayın. Okul sosyal anlamda iyi, önceden bahsettiğim gibi birçok kulüp etkinliği var. Yatılıya gelecek olursak, okul bu sene Hafize Özal Okuluna taşınıyor (çok yakınında). Sabahçı öğlenci mantığında dersler işlenecek. Yurt da orada yakın bir okul olur yüksek ihtimalle, daha belirli değil.
Hocam peki yatılıda kontenjan kalmaması gibi bir durum oluşabilir mi?

Hocam bende Haydarpaşa lisesi düşünüyorum, tabi yüzdeliğim yeterse. Yatılı kalacağım. Yurtta kontenjan kalmaması gibi bir durum oluşabilir mi?

Hocam yurda alımda önce depremzedeler sonra öğretmen çocukları sonra diğerleri diye biliyorum istanbul içindekiler de yurtta kalamıyor sanırım ben öğretmen çocuğuyum büyük ihtimal gelir kontenjan kalmama diye bişey de olmaz diye düşünüyorum zaten okulun kendi yurdu yıkılıyor çevredeki yurtlara gönderecekler. Bize tanıtan öğrenci direk 1 binayı da bize verebilirler demişti. Yüzdeliğiniz kaçtı bu arada?

Hocam bende haydarpaşa lisesi düşünüyorum, tabii yüzdeliğim yeterse. Yatılı kalacağım. Yurtta kontenjan kalmaması gibi bir durum oluşabilir mi?

Hocam okul açıkta bırakmaz, bize öyle demişlerdi.

Hocam yurda alımda önce depremzedeler sonra öğretmen çocukları sonra diğerleri diye biliyorum İstanbul içindekiler de yurtta kalamıyor sanırım ben öğretmen çocuğuyum büyük ihtimal gelir kontenjan kalmama diye bir şey de olmaz diye düşünüyorum zaten okulun kendi yurdu yıkılıyor çevredeki yurtlara gönderecekler. Bize tanıtan öğrenci direk 1 binayı da bize verebilirler demişti. Yüzdeliğiniz kaçtı bu arada?

Okul hafize özal yerine başka bir yere de taşınabilir, kesin değil değişiyor.

Hocam okul açıkta bırakmaz, bize öyle demişlerdi.

Okul hafize özal yerine başka bir yere de taşınabilir, kesin değil değişiyor.

Ali tanıdın mı lan beni ben Ahmet sefa yıldız.

Hocam bende Haydarpaşa lisesi düşünüyorum, tabii yüzdeliğim yeterse. Yatılı kalacağım. Yurtta kontenjan kalmaması gibi bir durum oluşabilir mi?

Yüzdelik her türlü yeter. 0,90 genel olarak yüzdelik.

Yeni konular

Geri
Yukarı