Haylou GT 1 Plus şarj olmuyor

• Konuyu başlatan Mamre
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 2B

Mamre

Hectopat
Aslında güzelce kullaniyordum fakat sağ kulaklık %46, %47 seviyelerinden yukarı çıkmıyor ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
büyük ihtimalle batarya ölüyor.
1 hafta oldu alalı ve doğru düzgün kullanmadım bile.
Emin değilim ama reset atın belki işe yarar.
Eğer iade veya değişim süresi geçmediyse değiştirin derim.

Hocam şarj %46 da gösteriyor, 23.38'den 23.46 ya kadar YouTube'dan video izledim hala %46, bence bataryalık bir durum yok. Amazon üzerinden aldım, tam olarak nasıl değişime yollayacağım?

Atacağım videoyu deneyin eğer olmaz ise bence değiştirin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam vallahi ben hiç değişim konusunu bilmiyorum en iyisi internette araştırın.

Hocam size kulaklığı önerenlerden birisi de bendim.
Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgünüm.
Çözüm önerisi olarak da şöyle bir fikir düşündüm;
Kulaklığın şarjı 2 saate yakın bir süre gidiyor. (Netflixte 2 saate yakın bir süresi olan filmi izlemiştim ve hala içinde şarj vardı.)
1 - 1.5 saat boyunca kullanın, kullanmasanız da bir köşede açık dursun. Şarjında azalma meydana gelecek mi bakın.
Bu arada hangi cihazı kullanıyorsunuz? Yanlış gösteriyor olabilir. Başka cihazda şarj durumuna bakın.
Bir çözüm de reset atmak. Bunu da deneyin.

Atacağım videoyu deneyin eğer olmaz ise bence değiştirin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam vallahi ben hiç değişim konusunu bilmiyorum en iyisi internette araştırın.

Resetledim sağ kulaklık resetlemeden önce 46 idi şu an 60, umarım düzelmiştir. Teşekkür ediyorum size.
Hocam size kulaklığı önerenlerden birisi de bendim.
Öncelikle yaşadığınız sorun için üzgünüm.
Çözüm önerisi olarak da şöyle bir fikir düşündüm;
Kulaklığın şarjı 2 saate yakın bir süre gidiyor. (Netflix'te 2 saate yakın bir süresi olan filmi izlemiştim ve hala içinde şarj vardı.)
1 - 1.5 saat boyunca kullanın, kullanmasanız da bir köşede açık dursun. Şarjında azalma meydana gelecek mi bakın.
Bu arada hangi cihazı kullanıyorsunuz? Yanlış gösteriyor olabilir. Başka cihazda şarj durumuna bakın.
Bir çözüm de reset atmak. Bunu da deneyin.

Hocam kulaklıkları kutunun içinde şarj ediyorum şu an, sizce bir sorun çıkar mı?

2 3 gün test edin eğer randuman sağlamazsa artık değiştirme yaparsınız belki ileride başınıza iş açar. Ya da tek seferlik bir durumdur ve bir daha gerçekleşmez inşallah. Güle güle kullanın.
Hocam kulaklıkları kutunun içinde şarj ediyorum şu an, sizce bir sorun çıkar mı?

Sıkıntı çıkmaz zaten kullanmadığınızda kutusuna koyun. Şarjdan sıkıntı gelmez dolunca kesiyordur kendiliğinden herhalde. Bu arada attığım kanala bakın oynatma listesinde kulaklıklarla yardımınıza yarayacak içerikler olabilir. ( ne kadar şarj edilmeli, uzun süre kullanılmaz ise sıkıntı çıkarır mı gibi sorularınıza.)

Yeni konular

Geri
Yukarı