Haylou GT1 Pro alınır mı?

Hangisi En İyi ?

• Oy verenlerin toplamı
    5

arasyuksel

Hectopat
Yer
Empire Bay
Daha fazla  
Merhabalar, neredeyse 2 aylık düşünmenin ardından PS2 yerine kulaklık almanın benim için daha mantıklı olacağına karar verdim.

Bütçem 300 TL, güzel bir Bluetooth kulaklık arıyorum. Aklımda GT1, GT1 Pro veya GT1 XR var. İzlediğim videolara göre en mantıklısı GT1 Pro. Sizce GT1 Pro alınır mı? Herhangi bir sorunu var mı? Kullanan var ise ses ve mikrofon kalitesi nasıl? Cihaza bağlamada sıkıntı yaşıyor musunuz?

İyi akşamlar.

Ben Pro ile Plus arasında kalıp Plus almıştım. Ama Pro da iyidir. GT3 versiyonuna da bakabilirsiniz.
Bu bütçedeki neredeyse tüm kulaklıkların mikrofonu kötü.

Evet, GT1 XR modelini aldım. Daha fabrikadan gelen şarjıyla kullanıyorum 1.5 haftadır. Ama pek kullandığım da sayılmaz. Ses kalitesi harika, dokunmatik kontroller sıkıntı çıkarabilir ama iş görüyor, mikrofonu yeterince iyi, kutusu biraz büyük Plus modeline göre ama iş görüyor yine, ve kulaktan da hiç düşmedi.

Şöyle ki gün gelince alacak arkadaşlar belki bakar da fikir sahibi olur. Öncelikle bu cihazın size hitap edip etmediğini anlayın, mesela bana hitap etmiyor çünkü pek kullanmadım, telefon zaten ihtiyacım olunca kullanıyorum, okul çıkışlarında da pek beklediğim sayılmaz yani kullanma alanım olmadı. Ama sürekli spor yapan, toplu taşıma ile okuluna-işine giden kişiler için oldukça uygun olur.

Geri
Yukarı