Haylou GT1 sol tarafın şarjı 5 dakika civarı gidiyor

Onur AK0

Hectopat
Haylou GT1 kulaklığımın sol tarafının şarjı 5 dk cıvarında gidiyor, defalarca reset attım değişen bir şey yok. Galiba bataryasının ömrü bitti bataryasını nereden bulabilirim veya bulabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Haylou GT1 kulaklığımın sol tarafının şarjı 5 dk cıvarında gidiyor, defalarca reset attım değişen bir şey yok. Galiba bataryasının ömrü bitti bataryasını nereden bulabilirim veya bulabilir miyim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bağladığınızda yukarıdakirmızı işaret varsa tam dolmamış demektir.
Kutunuzda sıkıntı olabilir, benim ki çamaşır makinesinde su içinde kaldı. Cayır cayır çalışıyor şu anda, kabloyu kutuya takıp içine kulaklıkları koyun kırmızı yanarsa full dolmamıştır.

Garantiye yollamaktan başka çare yok. Xiaomi'nin alt markası diye biliyorum. Yardımcı olurlar bence.

Garanti belgesini kaybettim ama göndersem bile kullanıcı hatası deyip geri vereceklerdi zaten.
Bağladığınızda yukarıdakirmızı işaret varsa tam dolmamış demektir.
Kutunuzda sıkıntı olabilir, benim ki çamaşır makinesinde su içinde kaldı. Cayır cayır çalışıyor şu anda, kabloyu kutuya takıp içine kulaklıkları koyun kırmızı yanarsa Full dolmamıştır.

Saatlerce şarj oluyor telefonumdan baktığımda %100 gözüküyor yani tam şarj olduğuna eminim.
Tahminim bataryanın değişmesi gerekiyor, bataryayı kendim takabilirim ama nereden tedarik edebilirim bilmiyorum o konuda bilgisi olan birisi yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı