Haylou GT1 vs QCY T2C

Om3rDoruk

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Kablosuz kulaklık almak istiyorum. Bütçem 150 TL civarında. Bu fiyat bandında 2 model kulaklık buldum. Sizce hangisi fiyatına göre sıkıntı yaratmaz merak ediyorum. Ayrıca 150 TL civarında bu tarz kulaklık önerisi yapan arkadaşlar varsa beklerim. Linkleri bırakıyorum.

Enes Özen'e bizzat sordum. Günlük kullanım görüşme ve müzik karışık için T5, saf müzik için T2C daha iyi yanıtını aldım. Bunların yanında bir tık daha üstü olsa ne önerirsiniz sadece müzik deneyimi için dedim, o da;

Önerdi. Muhtemelen FYE7 alacağım.

NOT: 2 hafta kadar Airdots kullandım. 130TL için güzel kulaklık ancak ben daha iyi deneyim istediğim için teyzeme hediye ettim. FYE7 alacağım.

Enes Özen'e bizzat sordum. Günlük kullanım görüşme ve müzik karışık için T5, saf müzik için T2C daha iyi yanıtını aldım. Bunların yanında bir tık daha üstü olsa ne önerirsiniz sadece müzik deneyimi için dedim, o da;

Önerdi. Muhtemelen FYE7 alacağım.

NOT: 2 hafta kadar Airdots kullandım. 130TL için güzel kulaklık ancak ben daha iyi deneyim istediğim için teyzeme hediye ettim. FYE7 alacağım.
Hocam Enes Özel'in videosunu bende izledim. GT1, T2C ve Airdots'u karşılaştırmış ve 3ü arasından en iyisi GT1 demiş. Dediğin kulaklıklar bütçeyi aşıyor bütçem max 150 TL.

GT1 güzeldir, TR'den alacaksanız 150TL'e güzel yani.
Kulaklıktan çok aşırı beklentim yok sadece kablo karmaşasından kurtarsın yeter beni. Bir de ara sıra görüşme yaptığımda sıkıntı çıkarmasın yeter. Yani nefes alsın yeter derler ya :D ona bile razıyım. Airdots alacaktım ama inceleme videolarında olsun yorumlarda olsun pek iyi yorumlar duymadım. Yani duydum da GT1'e kıyasla duymadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı