QCY T5 vs Haylou GT1 vs Xiaomi Piston Fresh

Ponstaneforte

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Kablosuz ve kablolu kulaklık arasında kaldım. Daha önce GT1'i denemiştim. Bass konusunda başarılı buldum. Piston fresh bass konusunda daha iyi midir? İyiyse kablolu da olsa onu alacağım. QCY T5 GT1 karşılaştırmasında bass konusunda hangisine oy verirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xiaomi'yi geç bir kere, diğer iki kulaklık onu ezer geçer. Sosyal'den @EnesOZEN'in hazırlamış olduğu kapışma videosunu izlersen az çok bir fikir elde edebilirsin diye düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kablosuz ve kablolu kulaklık arasında kaldım. Daha önce GT1'i denemiştim. Bass konusunda başarılı buldum. Piston fresh bass konusunda daha iyi midir? İyiyse kablolu da olsa onu alacağım. QCY T5 GT1 karşılaştırmasında bass konusunda hangisine oy verirsiniz?

Kulaklıklardan sadece GT1'i denedim. Çok güzeldi. Eğer nokta şeklinde kulaklık istiyorsanız GT1, eğer uzun ince tarz kulaklık istiyorsanız QCY T5. Ses kaliteleri konusunda bilgim yok GT1 ile T5 arasındaki fark olarak, arkadaşlar açıklarlar. Eğer kablosuz kulaklıkları alabiliyorsanız Piston Fresh gibi kablolu kulaklıklar almanıza gerek yok. Kablolu istiyorsanız yine de QCY T5 fiyatına Sennheiser CX 80S alabilirsiniz. CX 80S'i denemedim.

@Ponstaneforte güldürdünüz :) Xiaomi Piston, QCY T5 deneyimledim. Uzun süredir de T5 kullanıyorum, evde 3 adet satın aldığım T5 var, çok memnun kaldım. İmzamdan veya profilimden yaptığım T5 incelemesine bakabilirsiniz. Haylou'yu maalesef deneyimleyemedim.
T5 uyurken dinlediğinizde sağa sola dönerken kulağınıza batıyor mu? T5 alacağım gibi duruyor. Çantada fln kutusu kırılır mı korkuyorum.

@Ponstaneforte kutusu çok sağlam, aylardır çantamın en dibinden onlarca kitabın altında çantayı fırlatıp zıplatmama rağmen kırılmıyor.
Uyurken sağa sola dönmede maalesef kulağa batıyor fakat T5'le değil kulak içi silikon kulaklıklarda olan bir problem bu.

@Ponstaneforte kutusu çok sağlam, aylardır çantamın en dibinden onlarca kitabın altında çantayı fırlatıp zıplatmama rağmen kırılmıyor.
Uyurken sağa sola dönmede maalesef kulağa batıyor fakat T5'le değil kulak içi silikon kulaklıklarda olan bir problem bu.
Teşekkürler yorumlarınız için.

Geri
Yukarı