Haylou GT1 XR bağlanmama sorunu

Dreamy Bull

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar kısaca kulaklığın bir tarafından ses gelirken öbür tarafından gelmiyor. Sağa bağlayınca soldan, sola bağlayınca sağdan ses gelmiyor. Nasıl düzeltebilirim? 15 dakikadır uğraşıyorum fakat bir türlü çözemedim.

GT1 olmasına bakmayın butün Haylou modelleri böyle resetleniyor. Eğer attığım linkteki olmazsa başka bir telefonda deneyin. Bende genelde PC de olmuyordu ama telefonda hallediyordum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sıfırlamayı denedin mi? Aynı ürünü Trendyol üzerinden aldım ve aynı soeun bende de vardı. Ama ben de bağlanıp ses gelmiyordu. iade'ye yolladım tamir edip gönderdiler fakat hala biraz cızırtı var.

GT1 olmasına bakmayın butün Haylou modelleri böyle resetleniyor. Eğer attığım linkteki olmazsa başka bir telefonda deneyin. Bende genelde PC de olmuyordu ama telefonda hallediyordum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam olmadı. Sol kulaklıkta beyaz ışık yanıp sönerkeb sağdakinde kırmızı beyaz yanıp sönüyor. Anlamadım gitti.
Sıfırlamayı denedin mi? Aynı ürünü Trendyol üzerinden aldım ve aynı sorun bende de vardı. Ama ben de bağlanıp ses gelmiyordu. iade'ye yolladım tamir edip gönderdiler fakat hala biraz cızırtı var.
Sıfırlayınca düzelmiyor.

Geri
Yukarı