Haylou GT1 XR şarj göstergesi

CaptainReinhard

Femtopat
Yer
Türkiye
Arkadaşlar ben bugün Haylou GT1 XR model Bluetooth kulak içi kulaklık aldım ve her şeyi ile dört, dörtlük bir ürün tek sıkıntısı kulaklıkların ne kadar şarjı kalmış göremiyorum. Telefondan tüm ayarlara baktım bulamadım kulaklıkların ne kadar şarjı kaldığını gösteren herhangi bir uygulama veya program bulunuyor mu? Kendi şarj kutusunun LED göstergesi mevcut fakat kulaklıklarda böyle bir durum söz konusu değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de Haylou GT 1 Pro var. Kulakları Bluetooth'a bağladığımda kulaklıkların ne kadar şarjının olduğunu ses açma-kısma yerinden kontrol ediyorum sende öyle yap.

Evet, Android 7 sürümü hocam. Samsung Galaxy Note 5 kullanıyorum.

Ondan olabilir hocam tam sürümünü hatırlamıyorum kusura bakmayın ama ya 8.1 ya da 9'dan sonrasında gözüküyordu şarj durumu.
Işinize ne kadar yarar bilmiyorum ama kulaklıklar şarjı azalmaya başlayınca ses çıkarıp uyarı veriyordu tabii ki bakıp hareket etmek kadar sağlıklı olmaz ama hiç yoktan iyidir.

Üçüncü parti uygulamalara baktım hiçbiri maalesef işe yaramadı ne yazık ki bu şekilde kullanacak gibiyim. Neyse hocam teşekkürler.

Çok yardımcı olamadım kusura bakmayın hocam dediğiniz gibi 3.parti uygulamalar ne yazık ki pek bir işe yaramıyorlar test ettiğim kadarıyla belki çalışanda vardır hepsinin günahını almayalım.

Geri
Yukarı