Haylou LS05 vs Mi Band 5

Hiçbir farkı yok.

Tek farkı Mi Band 5'te adet takip özelliği var, LS05'te yok.

Biri bileklik biri saat :)

Ben LS05 alırdım.

Dediğim gibi sorunları var. Sorunlar çözülürse kesinlikle alınır. Bana göre şu an Mi Band 5 ile kıyaslanırsa LS05 çok sorunlu ve yazılımda geri. Sorunların çözülmesi için de ki çözerlerse en az 1 yıl gerekiyor.

Dediğim gibi sorunları var. Sorunlar çözülürse kesinlikle alınır. Bana göre şu an Mi Band 5 ile kıyaslanırsa LS05 çok sorunlu ve yazılımda geri. Sorunların çözülmesi için de ki çözerlerse en az 1 yıl gerekiyor.

Hocam LS05'in ekranı daha büyük, bataryası Mi Band 5'in yaklaşık 3 katı. Kordonsuz bakıldığında LS05 daha ince. Gövde malzemesi metal Mi Band 5 plastik, yani bana kalırsa LS05 daha avantajlı geliyor. Tasarım bakımından da daha önde.

Hocam LS05'in ekranı daha büyük, bataryası Mi Band 5'in yaklaşık 3 katı. Kordonsuz bakıldığında LS05 daha ince. Gövde malzemesi metal Mi Band 5 plastik, yani bana kalırsa LS05 daha avantajlı geliyor. Tasarım bakımından da daha önde.
LS05'ün ön camı çok kolay çizilebiliyor. Evet dediğiniz gibi tasarım olarak kat kat daha önde fakat işlevsellik olarak biraz geride kalıyor.

LS05'ün ön camı çok kolay çizilebiliyor. Evet dediğiniz gibi tasarım olarak kat kat daha önde fakat işlevsellik olarak biraz geride kalıyor.
Yeni Haylou Solar LS05 Akıllı Saat Ön Cam Tam Koruma Fiyatları ve Özellikleri bunu kullanabilirsiniz ancak yazılımı vs. bilmem. Yani size söyleyeyim Mi band 5 ile LS05 arasında pek bir fark yok Adet takibi dışında, adım ölçer olarak bir bilgi bulamadım ancak çok kötü olacağını zannetmiyorum.

Yeni Haylou Solar LS05 Akıllı Saat Ön Cam Tam Koruma Fiyatları ve Özellikleri bunu kullanabilirsiniz ancak yazılımı vs. bilmem. Yani size söyleyeyim Mi Band 5 ile LS05 arasında pek bir fark yok adet takibi dışında, adım ölçer olarak bir bilgi bulamadım ancak çok kötü olacağını zannetmiyorum.

Stres ölçer eksik, nabız ölçerdeki doğruluk, uzun bir bildirim gelirse tam okutmama, 2 bildirim aynı anda gelince kafayı yiyormuş sanırım, kısıtlı tema seçimleri, telefon uygulaması geliştirilmeli, uyku takibinde derin uyku kısmını ölçemiyor, Haylou saatlerinin IP68 sertifikası olmasına rağmen ürünlerin içine su giriyormuş.

Geri
Yukarı