Haylou Moripods bozuldu

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Merhaba hayırlı geceler. 5-6 ay önce haylou Moripods almıştım. Kulaklık kendiliğinden bozuldu. Sol kısımdan ses çok az geliyor. Kulaklığı biraz inceledim, kulaklığın yanındaki minik kısımdaki mikrofon zarı içine göçmüş. Ben ne yapabilirim? Garantisi yokmuş galiba, daha yeni bir kulaklık.

@Mithat Berhan @Yener K. @BERWAR abilerim kusura bakmayın, saat geç oldu. Ama içim içimi yiyor😐 Sol tarafından ses tamamen gitti, hiç çalışmıyor. Bu markanın servisi yokmuş galiba, bunu kim tamir edebilir?

Son düzenleme:

Abi merhaba. Arkadaşımla buluştuğumda ona aldırmıştım bu kulaklık ile saati. O zamanlar internetten sipariş vermeyi bilmiyordum. Şimdi arkadaşım konuşmuş Hepsiburada ile. Sanal iletişim diye bir ithalatçı firmaya aitmiş garantisi. Oraya gönderim sağlamak gerekiyormuş. Kulaklığın kutusunun arkasına baktım, ithalatçı firmanın bilgileri yazıyor. Aramış mesai saatleri dışında oldukları için açmamışlar. Pek umutlu değilim, tamir olmayacak galiba🙁 keşke Xiaomi falan alsaydım, hata ettim Haylou alarak. Durduk yere kulaklık gitti. Dün evimiz kalabalıktı, acaba küçük kuzenlerim yere falan mı düşürdü de belli etmiyor anlamadim. Pazartesi arayalım ithalatçı firmayı, eğer olumlu bir sonuç alırsak babam kargoya verecek. Sol taraf tamamen gitti.

Geri
Yukarı