Haylou Moripods vs QCY T13

Arda Soysal

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhaba, dün Hepsiburada'dan 328 TL bedel ödeyerek QCY T13 modelini aldım ama çevrem neden onu aldın markası yok vs. diyorlar. Abimde Haylou Moripods var ,onu al demişti almadım. QCY T13'ü cuma akşam sipariş ettim daha gelmedi. Sizce gelirse iade edip Haylou Moripods mu almalıyım?

İkisinin arasında fiyat farkı var sen bütceni söyle daha iyi olur.

T13 F/P olarak gayet güzel bir kulaklıktır, marka algısına takılma. Ama mikrofon konusunda biraz üzebilir.

İkisinin arasında fiyat farkı var sen bütceni söyle daha iyi olur.

İkisinin arasında şu an 200TL var ben 328TL'ye QCY T13 aldım Haylou 520TL benim bütçem her ikisine de yeter ancak ucuza kapatmak istiyorum başka ihtiyaçlarım var.

Şahsen açıkçası ben birkaç yıldır sürekli QCY kullanıyorum. Mikrofonu rezalet olması dışında bir sorunu yok benim için. Her mi modelinde rezalet olur :D.

Hocam benim için ses kalitesi önemli telefonla konuşurken kulaklık takmıyorum hatta direk telefonla neredeyse konuşmuyorum bile.

İkisinin arasında şu an 200TL var ben 328TL'ye QCY T13 aldım Haylou 520TL benim bütçem her ikisine de yeter ancak ucuza kapatmak istiyorum başka ihtiyaçlarım var.

Hocam benim için ses kalitesi önemli telefonla konuşurken kulaklık takmıyorum hatta direk telefonla neredeyse konuşmuyorum bile.

Vallahi şu anda bende T13 kullanıyorum bayağı memnunum ses olarak gymde olsun motorda olsun vallahi hoşuma gidiyor. Eğer beğendiyseniz devam edersiniz kullanmaya ne olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı