Haylou RS3 vs Haylou RS4 vs Mi Watch vs Honor Watch Magic 2 vs Huawei Watch GT2

CasualUser

Hectopat
Fiyat bandı vermiyorum zira bu belirttiğim saatler dışında bir saat istemiyorum.
Aşağıya birkaç saat linki bırakıyorum fakat size biraz garip gelebilir çünkü fiyat bandı biraz esnek. Saati kullanma amacım büyük oranda estetik olacak yani aşırı kalın ya da aşırı büyük bir saat istemiyorum, kaba durmasın. Üstelik ilk akıllı saatim olacak.
Sizden istediğim şey, bu verdiğim saatlerin herhangi bir kötü özelliği varsa onu söylemeniz ve aralarından birini önermeniz.

hocam hangisi daha iyidir tam bilemem ben çok anlamıyorum fakat son 2 saat çok kaba bence.

Hocam bende birkaç gündür bir arayış içerisindeyim.
Haylou ve xiaomi seçenekleri çok güçlü gelmedi (şuan daha detaylı bakacam tabi)
benim kafamda magic 2 veya gt2 vardı normal şartlarda aynı saat ama arada 800-900 TL lik farklar var.
Şöyleki magic 2 ve gt2 2019 aralık gibi piyasaya sürüldü
Bir yandan planlı eskitmeyi düşünüyorum. bir yandan hala milletin iphone 7 kullandığını aldığını.

Eğer gt2 ye gelen güncellemeler aynı şekilde magic 2 ye gelseydi düşünmeden magic 2 alırdım, lakin tam olarak ne kadar büyük güncelleme veya farkların olduğunu görmediğim için değer mi bilmiyorum.

Bilen varsa aydınlatsın 2021 ocaktan bu yana güncelleme almayan magic 2 yi gt2 den geri plana düşüren özellikler nelerdir.

Son olarak bi üstteki arkadaşın dediğine katılmıyorum, tabi zevkler renkler tartışılmaz

Ama izlediğim ve gördüğüm kadarıyla klasik saatlerden çok hafif ve kadınların kolunda bile normal duruyor.
Ben hem normal bir saat gibi güzel bir kadranla dursun istiyorum hemde arasıra akıllı saat olduğunu anlayalım

Yeni konular

Geri
Yukarı