Haylou T15 alınır mı?

ResourN~

Hectopat
Selamlar. Uygun fiyatlı Bluetooth kulaklık araştırırken en gözüme çarpanlardan birisi Haylou T15 oldu. Sizce alınır mı? Kullanan/kullanmış olan var mı?

Ben kullanıyorum. Fiyatı ne kadar? Alınabilir. İncelemesi de var. Ses şiddeti olarak iyi.

Ben kullanıyorum. Fiyatı ne kadar? Alınabilir. İncelemesi de var. Ses şiddeti olarak iyi.

Amazon'dan almayı düşünüyorum. 160 TL gözüküyor güncel fiyat olarak.

Ben de güncel olarak aynı modeli kullanıyorum. Ses seviyesi, şarjının gidişi diğer uygun fiyatla bluetooth kulaklıklara göre daha iyi. Ancak kronik mi yoksa bana mı denk geldi bilmiyorum ama hiçbir şekilde darbe, zarar görmemesine rağmen aniden tek kulaklık bir süre şarj olmamaya başladı. Sıfırlayarak tekrar kulaklıkları eşleştirdikten bir süre sonra normale dönmüştü.

Xiaomi'nin 199 TL'lik bir modeli vardı. Onu da deneyimleyebilirsiniz bütçe varsa. 20 saate kadar pil ömrü var kulaklık tek seferde 5 saate kadar gidiyor kulak içi kablosuz.

Eğer oyun oyun oynuyorsan, uzun süre kullanmak istiyosan ve yüksek sesli bir şekilde müzik dinliyosan iyi bir seçenek. Ayrıca kutusunu power bank olarak da kullanabiliyorsun. Eğer taşınabilirliğe önem veriyorsan eksi yön olarak kutusunun büyüklüğünü söyleyebilirim.
Eğer ben oyun oynamam, ses kalitesi benim için daha önemlidir, ses şiddeti yüksek olmasa da olur ve şarj süresi da daha az olsa pek fark etmez. Diyorsan ve taşınabilirliğe önem veriyorsan GT1 Plus alabilirsin.

Eğer oyun oyun oynuyorsan, uzun süre kullanmak istiyorsan ve yüksek sesli bir şekilde müzik dinliyorsan iyi bir seçenek. Ayrıca kutusunu Power bank olarak da kullanabiliyorsun. Eğer taşınabilirliğe önem veriyorsan eksi yön olarak kutusunun büyüklüğünü söyleyebilirim.
Eğer ben oyun oynamam, ses kalitesi benim için daha önemlidir, ses şiddeti yüksek olmasa da olur ve şarj süresi da daha az olsa pek fark etmez. Diyorsan ve taşınabilirliğe önem veriyorsan GT1 Plus alabilirsin.

Mikrofonu nasıldır, bilginiz var mı? Dışarıdayken çağrı geldiğinde de kullanmayı düşünüyorum da.

Geri
Yukarı