Haylou T15 alınır mı?

1 yıldır kullanıyorum, şarjı çok uzun süre gidiyor. IPhone'da kullanırken ara ara kopmala yaşıyorum. Çok üst düzey bir ses kalitesi yok ama idare ediyor. Konuşma yaparken de üzmüyor. Fiyatına göre alınır.

Kendim de kullanıyorum fakat çok mutluyum denemez.

Kulaklığın ses kalitesi, ses seviyesi, konforu, özelliklerini şahsen iyi buldum. Kutusunun powerbank olması da kullanışlı fakat kutunun boyutunun büyük olması sıkıntı, cebe falan sığmıyor.

1632641591269.png

Benim neden mutlu olmadığıma sorarsanız, bana gelen ürün sorunlu. İade edip aldığım halde yine aynıı gönderildi Amazon'dan. :)

Ek olarak şarjı bitmiyor, bitiremiyorum resmen.

@futs
Ufak bir ekleme yapayım sorunları hakkında. Kopmalar oluyor telefonun dibinde bile olsan, şarja takma yeri mıknatıslı olunca bazen şarj olduğunu sanıyorsun ama olmuyor, bir anda kapanabiliyor, kulaklıklardan tekini akti edince diğeri de aktif oluyor bazen, kutuya koysan bile bağlantı kopmuyor vs.

Tabii bunlar nadiren oluyor, çok takılacak şeyler değil. Bendeki ürün sıkıntılı olduğundan da olabilir.

Son düzenleme:
Alınır. Ama nadiren insanı sinir edebiliyor. Nadiren ses cızırtılı da gelebiliyor. Böyle olunca sıfılıyorsun kulaklığı. Bu sefer de Bluetooth ile bağlanınca sadece 1 kulaklı çalışıyor. Sonra ikisini kutuya koyup çıkarınca sorun düzeliyor. Ses kalitesi idare eder. Ses yüksekliği çok iyi. Ben 1 ay önce 120 TL'ye almiştım. Şu an 200 bu fiyata GT 3, 3 Pro, alabilirsiniz. Bunu alsanız da üzmez sizi.

Kendim de kullanıyorum fakat çok mutluyum denemez.

Kulaklığın ses kalitesi, ses seviyesi, konforu, özelliklerini şahsen iyi buldum. Kutusunun powerbank olması da kullanışlı fakat kutunun boyutunun büyük olması sıkıntı, cebe falan sığmıyor.

Benim neden mutlu olmadığıma sorarsanız, bana gelen ürün sorunlu. İade edip aldığım halde yine aynıı gönderildi Amazon'dan. :)

Cep konusunda sıkıntı olmaz, benim attığım linkin çakma ürün gönderme ihtimali var mı peki?

Geri
Yukarı