Haylou T15 tek kulaklık çalışıyor

bruak89

Decapat
Merhaba,
Haylou T15 Bluetooth kulaklık sahibiyim.
Bir süre önce nasıl oldu anlamadım tek kulaklık çalışmaya başladı, diğeri çalışmıyor. Resetliyorum, tam tersi oluyor (çalışan çalışmıyor, çalışmayan çalışıyor).
Biraz karışık anlatmış olabilirim ama bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olur musunuz?

İkisine aynı anda basılı tutup resetlemeyi denedin mi?

Kulaklarınızı kutusundan çıkarın. Kapalı olan kulaklığın dokunmatiğine basılı tutarak kutusuna koyun. Fakat kutusuna koyarken dokunmatik kısmından elinizi çekmeyin. Bastırarak kutusuna yerleştirin. Kulaklık kutudayken 5sn boyunca dokunmatiğine dokunun ve kırmızı ışık 2 kez yanıp söndüğünde elinizi çekin. Sonra iki kulaklığı da kutusundan eş zamanlı olarak çıkarın. Sorun düzelmiş olacaktır. Çözüm için video linki.

Kulaklığı Trendyol üzerinden mi almıştın? Niye Trendyol örneğini verdim diyecek olursan ben de Trendyol üzerinden almıştım. İlk başlarda problemsiz kullandım ancak sonradan sol kulağından ses gelmemeye başladı. Ne yaptıysam düzeltemedim. Bir süre sonra kendi kendine düzeliyordu, bu sefer de sağ taraftan ses gelmiyordu.

Reset attım, kutusuna çıkar koy yaptım ancak düzelmiyordu. Bazen Bluetooth bağlantı sorunu da oluyordu, onu demiyorum bile. Bir türlü bağlanmıyordu. Trendyol üzerinden aldığım için öyle oldu sanırım. Bozuldu bir süre sonra. Aynı kulaklığı kardeşim Hepsiburada üzerinden almıştı, uzun süredir kullanıyor. Bağlantı problemi bile yaşamadı.

Kulaklığı Trendyol üzerinden mi almıştın? Niye Trendyol örneğini verdim diyecek olursan ben de Trendyol üzerinden almıştım. İlk başlarda problemsiz kullandım ancak sonradan sol kulağından ses gelmemeye başladı. Ne yaptıysam düzeltemedim. Bir süre sonra kendi kendine düzeliyordu, bu sefer de sağ taraftan ses gelmiyordu.

Reset attım, kutusuna çıkar koy yaptım ancak düzelmiyordu. Bazen Bluetooth bağlantı sorunu da oluyordu, onu demiyorum bile. Bir türlü bağlanmıyordu. Trendyol üzerinden aldığım için öyle oldu sanırım. Bozuldu bir süre sonra. Aynı kulaklığı kardeşim Hepsiburada üzerinden almıştı, uzun süredir kullanıyor. Bağlantı problemi bile yaşamadı.
Hepsiburada üzerinden almıştım hocam.
İkisine aynı anda basılı tutup resetlemeyi denedin mi?
Aynen aynı anda basıyorum bir türlü yapamadım.

Haylou ve diğer markaların ucuz RealTek çipli modelleri böyle çoğunlukla sanırım. Bana da aynısı olmuştu para iadesi yaptı Hepsiburada (Haylou GT1).
İade edin derim.
270-300 arası şu an kulaklık. Eğer o fiyata aldı iseniz iade edilen parayla (ederlerse) kaliteli Bluetooth bağlantısı için Qualcomm çipli Haylou GT1 Plus veya XR öneririm.
Eğer daha kaliteli bir ses deneyimi istiyorsanız ve Airpods tarzı seviyorsanız üzerine biraz koyup Haylou W1 almanızı öneririm.
W1 fiyatı artmış.
Bunlardan birini öneririm:

Bu ikisi kadar olmasa da kaliteli ve daha ucuz:

Son düzenleme:
Haylou ve diğer markaların ucuz RealTek çipli modelleri böyle çoğunlukla sanırım. Bana da aynısı olmuştu para iadesi yaptı Hepsiburada (Haylou GT1).
İade edin derim.
270-300 arası şu an kulaklık. Eğer o fiyata aldı iseniz iade edilen parayla (ederlerse) kaliteli Bluetooth bağlantısı için Qualcomm çipli Haylou GT1 Plus veya XR öneririm.
Eğer daha kaliteli bir ses deneyimi istiyorsanız ve Airpods tarzı seviyorsanız üzerine biraz koyup Haylou W1 almanızı öneririm.
W1 fiyatı artmış.

Hocam alalı bir süre oldu. 150 liraya almıştım ben garantisi devam ediyor.

O zaman iade edin derim. Ürününüm onarılmasını istiyorum deyince para iadesi yapabiliyorlar. Bana öyle yaptılar.
İade edin derim.
W1 fiyatı artmış.

Eğer para iadesi yapılırsa ve Edifier veya Soundpeats'e kadar çıkmazsanız QCY T13 o fiyata çok iyi.

Son düzenleme:
Bilmiyordum hocam bir bakayım. Çok teşekkür ederim.
O zaman iade edin derim. Ürününüm onarılmasını istiyorum deyince para iadesi yapabiliyorlar. Bana öyle yaptılar.

Eğer para iadesi yapılırsa ve Edifier veya Soundpeats'e kadar çıkmazsanız QCY T13 o fiyata çok iyi.
hocam size teşekkür ederim. Hayatımda ilk defa geçmiş alışverişten para iadesi aldım. İyi oldu gibi gözükse de 150 liraya aldığım kulaklık şu an 400 lira olmuş. Şu an için acil ihtiyacım yok ama sizin önerdiğiniz kulaklıkları favorilerime ekledim. Yaza doğru alırım inşallah. Eşime Soundpeast almıştık çok güzel kulaklıklar

Son düzenleme:

Geri
Yukarı