Haylou T15 vs QCY t1C

Mehmet Akif T

Hectopat
Yer
Malatya/Yeşilyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop Özellikleri:Ryzen 7 4700U 16GB Ram 256GB Depolama APU ekran kartı.(LAPTOP Lenovo E15)
Meslek
Öğrenci
Selam hocalarım, bu iki kulaklık arasında kaldım. Bütçe maksimum 200 TL. Başka kulaklık önerecekseniz isteklerim:
1: Kulak içi, silikonlu ve örnek vermek gerekirse AirPods'daki gibi olmasın.
2: Gecikmesi düşük olsun olabildiğince.
3: Olabildiğince batarya kapasitesi yüksek olsun.
4: Dokunmatik kontrol olsun yan kısımlarda, olmaz ise düğmeli(yumuşak olsun düğmeli olursa.)

Bu bütçede hepsi birbirine yakın. Ben haylou t15 kullanıyorum. Çok memnunum şahsen. Tek eksi diyebileceğim yanı kutusunun biraz büyük olması fakat bu kadar büyük batarya kapasitesi için gayet normal. Birkaç ay kullanıyorum resmen. Gecikme olarak hepsi birbirine yakındır.

Bu bütçede hepsi birbirine yakın. Ben haylou t15 kullanıyorum. Çok memnunum şahsen. Tek eksi diyebileceğim yanı kutusunun biraz büyük olması fakat bu kadar büyük batarya kapasitesi için gayet normal. Birkaç ay kullanıyorum resmen. Gecikme olarak hepsi birbirine yakındır.
T15 mi iyidir?

Şahsen ailede 4 tane QCY kulaklık var T5 ve T7 olması lazim modellerinin ve memnun değilim. Sık sık bluetooth eşleştirmesi istiyor, arada 10 saniye kadar kopup tekrar bağlanıyor, birinde bir sure sonra bağlantı yapilamamaya başladı sürekli bağlanıp bağlanıp kopuyor, birinde ses kısıldı durduk yere. Son olarak T5 modelinin Win11 desteği yok bu şekilde kullanma planınız varsa modelinize göre arastirabilirsiniz.

Şahsen ailede 4 tane QCY kulaklık var T5 ve T7 olması lazim modellerinin ve memnun değilim. Sık sık bluetooth eşleştirmesi istiyor, arada 10 saniye kadar kopup tekrar bağlanıyor, birinde bir sure sonra bağlantı yapilamamaya başladı sürekli bağlanıp bağlanıp kopuyor, birinde ses kısıldı durduk yere. Son olarak T5 modelinin Win11 desteği yok bu şekilde kullanma planınız varsa modelinize göre arastirabilirsiniz.
Genel olarak telefonda, ara sıra laptopta kullanırım.(Laptop Win11)

Evet hocalarım 1 hafta önce Amazon'dan Haylou T15 aldık, 2 gün önce elime ulaştı. Şimdiye kadar ki deneyimim gayet güzel.

Geri
Yukarı