Haylou T15 vs Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2

Jeswia

Hectopat
Daha fazla  
Selam dostlar, kablosuz kulaklık almak istiyorum. Okula giderken, yolda film dizi izlerken veya şarkı dinlerken kullanacağım. Bu ikisi arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz?
Haylou T15 link
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 link

Selam dostlar, kablosuz kulaklık almak istiyorum. Okula giderken, yolda film dizi izlerken veya şarkı dinlerken kullanacağım. Bu ikisi arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz?
Haylou T15 link
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 link
Haylou'nun 2200 mAh bataryası ve dokunmatik olması hoşuma gitti açıkcası. Ama kararsızım.

İkisi arasından T15 ama QCY T13 daha iyi ikisinden de.
Neye göre hocam

QCY T17 kullanıyorum. 13 gibi çok değişik değiller. Tasarım farkı var. QCY modellerin sesleri ve şarjları süper. Tavsiye ederim.
Hocam şimdi bir konu açtım 2 kulaklık arasında soruyorum fikriniz için teşekkürler ama biriniz T17 biriniz T13 öneriyor böyle böyle sınırsız uzar bu konu. Sorduğum ikili arasında hangisini önerirsiniz onu öğrenmek istiyorum.

İkisi arasından T15 ama QCY T13 daha iyi ikisinden de.
QCY T17 kullanıyorum. 13 gibi çok değişik değiller. Tasarım farkı var. QCY modellerin sesleri ve şarjları süper. Tavsiye ederim.
Öylesine forumda gezerken kafama takıldı almayı düşünüyordum zaten bluetooth kulaklık. T13 o fiyata değer mi ? Üzer mi uzun kullanımda?

Yeni konular

Geri
Yukarı