Haylou T19 fiyatı düşer mi?

dionysoss

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, T19 almayı düşünüyorum ama baktığımda Nisan'ın başında 200 TL iken şimdi 300 üstü. Bu fiyat tekrar düşer mi yoksa bu fiyatta kalır mı? Bu fiyatta kalırsa onun yerine bu fiyatta 300-400 TL önerebileceğiniz T19'dan daha kaliteli bir kulaklık var mı?

Hocam yaza doğru indirime girerse düşme ihtimali yüksek. T15 almak istiyordum. İlk gördüğümde fiyatı 180'di ve o ara alamadım. Tam o sırada dolar 8,40'a yükseldi ama dolar düşse bile ürünün fiyatı düşmedi ve şu an en son gördüğüm fiyat 280₺. Almadığıma çok pişman oldum ama imkanın yoktu maalesef.

Hocam ben bu kulaklığın bir kere bile 220 TL'nin altına indiğini görmedim maalesef. Eğer Türkiye'den alacaksanız bu ürün çok iyi bir seçenek fakat Çin'den (Aliexpress) daha ucuza çok daha iyi kulaklıklar bulabilirsiniz. Bu arada yanlışım yoksa bu kulaklığın en büyük problemi çalan parçayı manuel olarak durdurmamaktı. Yani çalan parçayı ya telefondan durduruyorsunuz ya da kulaklıklardan birini kulaktan çıkartarak. Bunun haricinde çok iyi bir ürün olduğunu okumuştum, çoğu yerde.

Hocam yaza doğru indirime girerse düşme ihtimali yüksek. T15 almak istiyordum. İlk gördüğümde fiyatı 180'di ve o ara alamadım. Tam o sırada dolar 8,40'a yükseldi ama dolar düşse bile ürünün fiyatı düşmedi ve şu an en son gördüğüm fiyat 280₺. Almadığıma çok pişman oldum ama imkanın yoktu maalesef.

210 TL'ye buldum sizin istediğiniz kulaklığı en azından belki sizin işiniz görülür :D.

210 TL'ye buldum sizin istediğiniz kulaklığı en azından belki sizin işiniz görülür :D.
Valla son fiyat artışlarından dolayı uzun bir süre girip araştırmamıştım kaç para olmuş diye. Teşekkür ederim hocam sağ olun :D Bu arada T19 almak isterseniz de kesinlikle tavsiye ederim çok iyi kulaklıktır.

Geri
Yukarı