Hayranı olduğunuz oyunlar nelerdir?

Ben başlıyorum.

1- RimWorld.
2- Little Nightmares serisi.
3- Baldur's Gate 3.
4- Disco Elysium.
5- Red Dead Redemption 2.

Tabii oynadıkça veya nostalji yaptıkça listem arada bir değişiyor. Sadece ilk iki oyunum her zaman aynı :D

Nostaljik başyapıt olarak Minecraft 1. listemde yer alıyor. Sonrasında Last of Us, RDR.

20+ yıldır aklıma gelince oynadığım oyunlar olarak kolaylıyorum listemi.

• Doom 1..2..3... hobaa oturmaya mı geldik serisi.
  • Civilization 1..2..3..Alpha...gerisi sarmadı mesela. Oturup 12 saat Civ 1 oynamak nedir ya diye hala gülerim.
  • Command And Conquer... General ve 4'te net batırdılar ama öncesi hikayesiyle beraber iyiydi.
  • Quake 1...2...
  • Pandemonium 1-2.
  • Fallout 1..2..3..NV...4... 76 sen değil.
  • Unreal 1.
  • Yarım kalan sevdamız Haylayf (halflife).
  • Portal 1...2...
  • Diablo 1...2... ucundan 3 ama asla 4 değil.
  • X-shock serisi... 1 remake'i bir yerden sonra afakanlara bağladı ama olsun, 2 ve Bio serisinin hatrı yeter.
  • Worms 2...2...2...Armageddon... 3d sen değil.
  • SimCity 2000... bu oyunu net çevre ve şehircilik KPSS yanında yetenek sınavı olarak 1 aylık sunmalılar.
  • Theme Hospital/Park serileri... esnaflığı sizden öğrenecek değiliz.
  • Capitalism Plus... ülkemizdeki aç gözlülüğü düzenleyebilirdi ama ingilizcesi yok Rolls'a binen amiplerin.

Daha HDD'lerimi kontrol edip yazmam gerek ama, uykudan ufak bir rüya ile uyandım, GS üstüne FB ve BJK üzdüler, kafa dolu sabah sabah.

Hocam GTA V'i serbest bir şekilde gezme açısından mı, hikaye açısından mı yoksa online kısmı için mi favoriniz olarak görüyorsunuz?
Hocam hem hepsi desem yalan olmaz. GTA V'yi çok seviyorum. Hikayeside çok güzel. Online kısmıda çok güzel. Mesela okuldan veya işten gelmişimdir. Serbest bir şekilde gezme açısından okul veya iş stresini azaltabiliyorum. GTA V super oyun. PS4'de oynadım. PS5'de oynadım. Xbox Series S'de oynadım. Bilgisayarda oynadım. Epic Games ve Steam kütüphanem'dede var. 2021'den beri GTA V oynuyorum. Özellikle online kısmı arkadaşlarla çok iyi sarıyor. Gerçi benim çok arkadaşım yok ama yinede online tek başınada sarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı