Hayranı olduğunuz oyunlar nelerdir?

Hocam hem hepsi desem yalan olmaz. GTA V'yi çok seviyorum. Hikayeside çok güzel. Online kısmıda çok güzel. Mesela okuldan veya işten gelmişimdir. Serbest bir şekilde gezme açısından okul veya iş stresini azaltabiliyorum. GTA V super oyun. PS4'te oynadım. PS5'te oynadım. Xbox Series S'de oynadım. Bilgisayarda oynadım. Epic Games ve Steam kütüphanem'dede var. 2021'den beri GTA V oynuyorum. Özellikle Online kısmı arkadaşlarla çok iyi sarıyor. Gerçi benim çok arkadaşım yok ama yine de Online tek başınada sarıyor.

Hocam ben bu oyunu 62 saat oynadım ama hikayesini toplasanız 2-3 saat oynamışımdır. Bir ara bitirmek lazım hikayesini de.

5 kötü bence ama 4 en keyif alarak oynadığım oyunlardan biridir. Ayrıca Vice City yılımıza göre düşünmedim ben. 2007 yılını düşünerek yazdım. Maalesef yaşlandı artık.

Aga bana da 4 berbat geliyor ya sevemedim gitti oyunu 5'ı çok sevmiştim halen oynarım hatta. Sabırsızlıkla 6'yı bekliyorum :)

Aga bana da 4 berbat geliyor ya sevemedim gitti oyunu 5'ı çok sevmiştim halen oynarım hatta. Sabırsızlıkla 6'yı bekliyorum :)

GTA 5 de Online'dan bahsediyorum bu arada hikayesi pek güzel değil ama yine sıkılmadan oynamıştım hikayesini de.

Ben de 6'yı bekliyorum ama sadece bekliyorum. Param yetmeyecek muhtemelen almaya, zaten bilgisayarım da kaldırmaz.

Benim de bilgisayarım kötü ancak çıkana kadar alırım diye düşünüyorum umarım bir sorun çıkmaz.

GTA 5 de Online'dan bahsediyorum bu arada hikayesi pek güzel değil ama yine sıkılmadan oynamıştım hikayesini de.
4 hikayesi ağır ilerliyor ve grafikleri felaket ama grafik modu kurunca düzeliyor. Hikayesi de bana göre güzel.

Geri
Yukarı