Hayranı olduğunuz oyunlar nelerdir?

Hocam ben bu oyunu 62 saat oynadım ama hikayesini toplasanız 2-3 saat oynamışımdır. Bir ara bitirmek lazım hikayesini de.

Fallout: New Vegas, CoD Black Ops serisi.

5 kötü bence ama 4 en keyif alarak oynadığım oyunlardan biridir. Ayrıca Vice City yılımıza göre düşünmedim ben. 2007 yılını düşünerek yazdım. Maalesef yaşlandı artık.

Aga bana da 4 berbat geliyor ya sevemedim gitti oyunu 5'ı çok sevmiştim halen oynarım hatta. Sabırsızlıkla 6'yı bekliyorum

Aga bana da 4 berbat geliyor ya sevemedim gitti oyunu 5'ı çok sevmiştim halen oynarım hatta. Sabırsızlıkla 6'yı bekliyorum

GTA 5 de Online'dan bahsediyorum bu arada hikayesi pek güzel değil ama yine sıkılmadan oynamıştım hikayesini de.

Ben de 6'yı bekliyorum ama sadece bekliyorum. Param yetmeyecek muhtemelen almaya, zaten bilgisayarım da kaldırmaz.

Ben de 6'yı bekliyorum ama sadece bekliyorum. Param yetmeyecek muhtemelen almaya, zaten bilgisayarım da kaldırmaz.

Benim de bilgisayarım kötü ancak çıkana kadar alırım diye düşünüyorum umarım bir sorun çıkmaz.

4 hikayesi ağır ilerliyor ve grafikleri felaket ama grafik modu kurunca düzeliyor. Hikayesi de bana göre güzel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…