Hayvan çiftliği için IP kamera mı normal kamera mı?

ANKARALI BELA

Kilopat
Yer
Köy
Daha fazla  
Meslek
Çoban
Mandıra için kamera sistemi kurduracağız. İki iç üç dış olmak üzere beş belki altı adet kamera takmayı istiyoruz. Hayvanlar koyun, yavrulama zamanı içerideki koyunu rahat görebilmek biraz önemli. Sizce hangi kamera sistemi? Birisinden normal kamera sistemi için işçilik dahi 10 bin TL fiyat aldım. IP olsa ne kadar olur ve bir hayvan çiftliği için IP kameraya gerek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mandıra için kamera sistemi kurduracağız. İki iç üç dış olmak üzere beş belki altı adet kamera takmayı istiyoruz. Hayvanlar koyun, yavrulama zamanı içerideki koyunu rahat görebilmek biraz önemli. Sizce hangi kamera sistemi? Birisinden normal kamera sistemi için işçilik dahi 10 bin TL fiyat aldım. IP olsa ne kadar olur ve bir hayvan çiftliği için IP kameraya gerek var mı?
Kameralar IP ve analog olarak ayrılıyor. Mandıranız neredeydi il ilçe söyleyebilir misiniz?

Büyük alanlarda IP daha iyi ve ona göre daha pahalı. Şahsen ben olsam IP kamera taktirirdim. Fiyat aldığınız kişiye analog sistem mi diye sorar mısınız? Çünkü IP kameraya gore ucuz bir fiyat vermiş.
IP Kameraya bugün her şey dahil 15 bin TL dediler. 6 kamera.

@ANKARALI BELA @OnurOfc

Son düzenleme:

Geri
Yukarı