Hazır alınmış model ve tasarımlar

Snkbnacezeri

Hectopat
Makaleler
6
Öncelikle bu forumda birçok defa karşılaştım grafik Tasarım/Oyun programlama altında açılan konularda hazır alınmış model ve tasarımlara ben yaptım diyenlere lakin 1-2 tanesi hariç yazmadım. Bugün YouTube'da yine gördüğüm bir video var.
Arkadaş 1 yılda aşağıdaki seviyeye ulaştığını söylemiş. Öncelikle videodaki çoğu tasarım/model doğrudan tutorial üzerinden sahneye geçirilmiş. Örneğin donut, foam, wavy, W. Physic, gameboy, alternate, ocean, path. Hiçbirinde özgünlük yok. Hepsi YouTube'da var. Animasyonları hazır almış, bunu bir yorumda kendi belirtmiş. Galiba mixamo'dan almış. Yine sondaki holo karakterleri zaten hazır. Turbo veya sketc'den almıştır. Videodaki genel olarak karakterlerin 1 tanesi hariç hazır aldığını da bir yorumda belirtmiş ama hiçbirini açıklamada belirtmemiş 😀 arkadaş başlıkta algı oluşturup güzel bir izlenme kasmış 😀 yani özetle bu arkadaş tutorialdan izlediklerini 1 sene içerisinde sahneye geçirmiş. Bunu bir yorumlamak istedim. Siz ne diyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı