Hazır masaüstü bilgisayar nereden alınabilir?

Kendi bilgisayarımı Hepsiburada üzerinden hazır olarak aldım. Teknobiyotik. Kendi sitesi de var. Gayet memnunum.

Hocam bana da dislike atmışsınız fakat girip bakarsaniz adam i9 veya i7 sistem yazmış fakat sistemde 3. veya 2. nesil işlemci mevcut bu sistemden hayır gelmez milleti kandırıyorlar. Özelliklerini iyi bakarsanız zaten sorun olmaz bilmeyen insanlar i9 veya i7 sistem diye alıyor bilgisayar oyunlarda performans vermiyor. Boşuna dislike atmışsınız. Saygılar. (örneğin. Turbox sistemler)

Arkadaşa nereden alacağını değil de hangi özelliklerde olan bir bilgisayar almayı söylemek lazım bütçesine göre. Toplamak kısmı basit aslında videolardan bakıp toplayabilirsiniz.

Arkadaşa nereden alacağını değil de hangi özelliklerde olan bir bilgisayar almayı söylemek lazım bütçesine göre. Toplamak kısmı basit aslında videolardan bakıp toplayabilirsiniz.

Bende bunu istiyorum. Toplayıp parçaları mahvetmek istemiyorum. Bilgisayarcılar parça kaçırıyormuş diye duydum.

İtopya, İncehesap vb. sitelere bakabilirsin güzel sistemler var. Bütçeni söylersen sistem önerisi yapabilirim.
Üzgünüm, Akşam işim çıktı. Bütçem 15000-20000 arası

Kaçıncı nesil olduğu ve kaç yıllık olduğu açıklamada yazar mı?

Bende bunu istiyorum. Toplayıp parçaları mahvetmek istemiyorum. Bilgisayarcılar parça kaçırıyormuş diye duydum.

Üzgünüm, akşam işim çıktı. Bütçem 15000-20000 arası.

Kaçıncı nesil olduğu ve kaç yıllık olduğu açıklamada yazar mı?

Siz konu açın sistem toplama için, zaten öneriler gelir. Yani Hepsiburada vb. sitelerde genellikle kampanya olmuyor. İtopya, GameGaraj gibi amaçları bilgisayar satmak olan sitelerde ara sıra güzel fırsatlar oluyor. Konuları açılıyor onları takip edebilirsiniz.

Bir de kurulumu kendiniz veya bozarım diye düşünüyorsanız daha önce sistem toplamış arakadaşınıza yaptırın. Tabii zor bir işlem değil kendiniz de yapabilirsiniz. Dediğiniz gibi bilgisayarcılar güvenilir değiller. Bir arkadaşımın yakını bilgisayarcıydı, bilgisayarı götürmüşler sonra adam bir kabloyu değiştirmiş eski bir tane takmış. Sonra da 'İkisi de aynı işlevi görüyor' demiş.

Son düzenleme:
Siz konu açın sistem toplama için, zaten öneriler gelir. Yani Hepsiburada vb. sitelerde genellikle kampanya olmuyor. İtopya, GameGaraj gibi amaçları bilgisayar satmak olan sitelerde ara sıra güzel fırsatlar oluyor. Konuları açılıyor onları takip edebilirsiniz.

Bir de kurulumu kendiniz veya bozarım diye düşünüyorsanız daha önce sistem toplamış arakadaşınıza yaptırın. Tabii zor bir işlem değil kendiniz de yapabilirsiniz. Dediğiniz gibi bilgisayarcılar güvenilir değiller. Bir arkadaşımın yakını bilgisayarcıydı, bilgisayarı götürmüşler sonra adam bir kabloyu değiştirmiş eski bir tane takmış. Sonra da 'ikisi de aynı işlevi görüyor' demiş.

Teşekkürler.

Geri
Yukarı