Hazır sistem alınca ne yapılmalı?

novariis

Picopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. GameGaraj'dan Pollux 3T-10 adlı sistemi alacağım fakat sistem elime geçtikten sonra yapacaklarım konusunda aklım karıştı. Sistem gelmeden her şeyi anlamak istiyorum, uğraşmadan her şeyi kurmak için. Alacağım sistemin donanımlar şöyle:
-BIOSTAR H410MH DDR4 s+v+gl 1200p.
-i5 10400F.
-BIOSTAR RX 550 2 GB 128Bit (idarelik)
SSD kasa PSU RAM gibi bileşenlerin konuyla direkt ilgisi olduğunu düşünmüyorum ama Pollux 3T-10 hazır sisteminde değiştirdiğim tek donanımlar bunlardı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bios güncellemiyorlarsa Bios güncelleyeceksin.
Windows kurup yollamayacaklar büyük ihtimal, Windows kuracaksın.
Ekran kartı driverini güncelleyeceksin.
En önemlileri bunlar.

Herkese merhaba. GameGaraj'dan Pollux 3T-10 adlı sistemi alacağım fakat sistem elime geçtikten sonra yapacaklarım konusunda aklım karıştı. Sistem gelmeden her şeyi anlamak istiyorum, uğraşmadan her şeyi kurmak için. Alacağım sistemin donanımlar şöyle:
-i5 10400F.
SSD kasa PSU RAM gibi bileşenlerin konuyla direkt ilgisi olduğunu düşünmüyorum ama Pollux 3T-10 hazır sisteminde değiştirdiğim tek donanımlar bunlardı.

Ekran kartı driverleri +anakart BIOS güncellemesi.

PSU orta hallidir.
Gelince PSU bağlantılarını kontrol edin. BIOS güncel değil ise güncelleyebilirsiniz. [ Size kalmış ]
Ekran kartının sürücülerini güncelleyiniz.

-i5 10400F.

RAM (2x8)16 GB yapılırsa daha iyi olur.

Yapılacak olan güzel bir masa kurmak. Driverlarını kontrol edip Sistemi kurup keyfini çıkarmak. (RX 550'nin izin verdiği kadar işte)

Yeni konular

Geri
Yukarı