Hazır sistem için site önerisi

balta1087

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Hazır sistem almayı düşünüyorum. Daha önce İtopya'dan birkaç ürün almıştım bir sorun olmamıştı. İtopya veya buna benzer diğer sitelerden sistem alanlar site önerileriyle birlikte alışveriş deneyimi (sistem nasıl geliyor, ürün kutuları gönderiliyor mu, kablolama nasıl ve satış sonrası destek) paylaşırsa sevinirim.

Hazır sistem almayı düşünüyorum. Daha önce İtopya'dan birkaç ürün almıştım bir sorun olmamıştı. İtopya veya buna benzer diğer sitelerden sistem alanlar site önerileriyle birlikte alışveriş deneyimi (sistem nasıl geliyor, ürün kutuları gönderiliyor mu, kablolama nasıl ve satış sonrası destek) paylaşırsa sevinirim.

İncehesap'tan hazır sistem aldım ekran kartı ayrı kutuda geldi kendim taktım ürünlerin kutuları geldi kablolama güzeldi herhangi bir sorun çıkmadı.

Bu tarz sistemler için gaminggentr, İncehesap, Tebilon, İtopya, GameGaraj sitelerini önerebilirim. Bu sitelere girip fiyat aralığını istediğiniz şekilde seçin ve karşılaştırma yapın. Ben İtopya'dan G24F2 monitör ve DisplayPort kablosu almıştım herhangi bir problem olmadı kutulama normaldi.

RAM'i XPG SSD'yi Kioxia yap. Bütçe çıkarım dersen de işlemciyi 5600 yap.

Geri
Yukarı