Hazır Sistem mi Toplama mı?

@sivrisnake4 Evet bende bir türlü anlayamadım. Bu attığım sistem için tek tek toplamaya kalkarsam toplam fiyat daha fazla çıkıyor tuhaf gerçekten. Ama yeni ekran kartlarının çıkmasını beklemeye karar verdim acele edip yanlış kararlar vermek istemiyorum.

Bende bekleyenlerdenim fakat herkes bekliyor diye beklemenin %100 karlı olacağını düşünmeyin. Etherium artarsa talep artar, doğal olarak fiyatlar daha da artar. Pandemide aşıların tedarikinde bir aksilik çıkarsa üretim yine artmaz ve daha da artar. Hele dolar artarsa uçar fiyatlar. Yaptığınız işin sorumluluğu tamamen sizde, benim düşüncem bu sistemin fiyatı baya baya iyi. Yine de para değerli 2 3 Nisana kadar bekleyin derim benim önerim de. Paranız varsa alın geçin bunu kötü değil gerçekten, şu an bulabiliceğinizin en iyisini bulmuşsunuz. Yakında stokları biter bunun oldukça ucuz kalmaz bu.
Bilgisayarı aldınız mı bilmiyorum, ama daha iyisi gözüme çarptı. O kadar da iyi değilmiş. TEKNOMEGA/MSI Radeon RX 5600 XT MECH OC 6GB/INTEL i5 10400F/16GB DDR4/512GB SSD/Geforce Espor PC | ITOPYA zaten zamlanmış.

Son düzenleme:
Bende bekleyenlerdenim fakat herkes bekliyor diye beklemenin %100 karlı olacağını düşünmeyin. Ethereum artarsa talep artar, doğal olarak fiyatlar daha da artar. Pandemide aşıların tedarikinde bir aksilik çıkarsa üretim yine artmaz ve daha da artar. Hele dolar artarsa uçar fiyatlar. Yaptığınız işin sorumluluğu tamamen sizde, benim düşüncem bu sistemin fiyatı bayağı bayağı iyi. Yine de para değerli 2 3 Nisana kadar bekleyin derim benim önerim de. Paranız varsa alın geçin bunu kötü değil gerçekten, şu an bulabiliceğinizin en iyisini bulmuşsunuz. Yakında stokları biter bunun oldukça ucuz kalmaz bu.
Bilgisayarı aldınız mı bilmiyorum, ama daha iyisi gözüme çarptı. O kadar da iyi değilmiş. TEKNOMEGA/MSI Radeon RX 5600 XT MECH OC 6GB/INTEL i5 10400F/16GB DDR4/512GB SSD/Geforce Espor PC | ITOPYA zaten zamlanmış.

Adam geleceği görmüş, vay be.

Geri
Yukarı