Hazır sistem mi toplama sistem mi?

Oguzh4nn

Picopat
Selam, 3-5 ay sonra bir bilgisayar almak istiyorum. Hazır sistem mi? Toplama sistem mi? Daha uygun olur. Malum TR şartlarında her şeye zam geliyor. Toplama sistem almak istesem şimdiden parça almaya başlamalı mıyım? Parça uyumluluğunu nereden anlarım?

Selam, 3-5 ay sonra bir bilgisayar almak istiyorum. Hazır sistem mi? Toplama sistem mi? Daha uygun olur. Malum TR şartlarında her şeye zam geliyor. Toplama sistem almak istesem şimdiden parça almaya başlamalı mıyım? Parça uyumluluğunu nereden anlarım?

Düşük bütçede hazır yüksek bütçede toplama daha iyi bir tercih bu arada elinde idare edebileceğin bir bilgisayarın varsa bu nesil ürünleri es geçmeni öneririm çünkü yeni yelecek ürünlerde GDDR7 ve PCIE 5 ile gelecek bundan dolayı hızları ve verecekleri performans neredeyse 2'ye katlanacak ve bilgisayar için elinde tuttuğun paranı dövizde ya da altında tutmanı öneririm değer kaybetmesin.

İlla şu parçalar olucak diyorsanız toplama,
Uyguna gelsin uyumlu olsun uğraşmayayım hazır gelsin diyorsanız hazır sistem.

İlla şu parçalar olucak diyorsanız toplama,
Uyguna gelsin uyumlu olsun uğraşmayayım hazır gelsin diyorsanız hazır sistem.
Düşük bütçede hazır yüksek bütçede toplama daha iyi bir tercih bu arada elinde idare edebileceğin bir bilgisayarın varsa bu nesil ürünleri es geçmeni öneririm çünkü yeni yelecek ürünlerde GDDR7 ve PCIE 5 destekli bundan dolayı hızları ve verecekleri performans neredeyse 2'ye katlanacak ve bilgisayar için elinde tuttuğun paranı dövizde ya da altında tutmanı öneririm değer kaybetmesin.
Elimdeki bilgisayar iş bilgisayarı, normalde konsol oyuncusuyum fakat artık pc toplamak istiyorum. Bütçe 30k max 40k olucak ve bu fiyata alabileceğim en yüksek performansı almak istiyorum.

Elimdeki bilgisayar iş bilgisayarı, normalde konsol oyuncusuyum fakat artık pc toplamak istiyorum. Bütçe 30k max 40k olucak ve bu fiyata alabileceğim en yüksek performansı almak istiyorum.
Bu sistemi alabilirsin.

Geri
Yukarı