Hazır sistem önerisi

Ademm989

Hectopat
Daha fazla  
Bu bilgisayarlardan hangisini almalıyım, neden? Teknobiyotik sitesinden alışveriş yapan var mı?Güvenilir mi, yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Piyasadaki çoğu yer zaten monte edip gönderiyor size. Ayrıca monitörünüz var mı?

5500.png

Bütçeyi 200TL aşabilirsen SSD ekleyebilirsin.

Ekran kartını ayrı alırsan, zaten monte bile etseler ekran kartını ayrı gönderiyorlar zarar gelmesin diye, fiyat baya bir iner. Bu tek fanlı modelin incelemelerine baktım 65 dereceyi görmüş max olarak.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 380215
Teknobiyotik sayfasında İşlemciyi 2600x E yükseltip ssd yi de eklediğim zaman 5380 E felan geliyor Windows kurulum da içinde o siteden alsam daha iyi değil mi?
Ayrıca bu 3 sistemden 1660 tı olan daha iyi dimi
Eki Görüntüle 380215

Ekran kartını ayrı alırsan, zaten monte bile etseler ekran kartını ayrı gönderiyorlar zarar gelmesin diye, fiyat baya bir iner. Bu tek fanlı modelin incelemelerine baktım 65 dereceyi görmüş max olarak.
65 derece derken az mı yani

1660Tİ daha güçlü diğerlerinden ancak sistem bileşenleri pek iyi seçilmiyor bu hazır sistemlerde. Teknobiyotik güvenilir bir firmadır ancak şikayet eden çok o firma ile ilgili. Siz toplayabilseniz çok güzel bir sistem alınabilir.

1660Tİ daha güçlü diğerlerinden ancak sistem bileşenleri pek iyi seçilmiyor bu hazır sistemlerde. Teknobiyotik güvenilir bir firmadır ancak şikayet eden çok o firma ile ilgili. Siz toplayabilseniz çok güzel bir sistem alınabilir.
İşte ben toplamadan felan hiç anlamadığım için araştırıyorum öyle ne yapmam lazım şuan peki bu dediğim şekilde teknobiyotik den almiyim mi sizin sinerji sitesinden attığınız gibi mi aliyim

Ekran kartını her türlü siz takacaksınız o yüzden sistemi Sinerji'den ekran kartını Teknobiyotik'den alabilirsiniz. Ona göre listeyi düzenleyebilirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı