Hazır sistem Ryzen 5 7600 4060 Ti alınır mı?

efendisiz54

Picopat
Daha fazla  
İşlemci: Ryzen 5 7600.
Anakart: ASUS B650M k
Ekran kartı: Galax GeForce RTX 4060 Ti.
RAM: Corsair Vengeance 2x16 GB RAM 5200MHz;
SSD: Adata 1TB M.2 SSD 5000 MB okuma.

Aşırı olmasa da oyun oynayacağım ve Unity vs. programlarda begginnerım onları da kullanacağım, sistem işimi görür mü sizce, bütçeme uygun fiyatı da 34 bin 700 TL.

Yorum veya öneriniz varsa pek anlamadığım için sormak istedim.

Zaten bunu özelleştirdim hocam. İşlemciyi 7600 yaptım. SSD'yi geliştirdim. Rami 2'ledim.

Ekstra olarak anakartı da gördüğünüz gibi B650M K yaptım.

Evet anakartı da dediğim gibi B650M K yaptım. Rami ise özelleştirmede 2 tane koyamadığım için yine aynı siteden manuel ekledim sepete, konuya yazdığım fiyat o. Vade farksız taksitle bu fiyat kampanyasından yararlanacağım için konuyu açtım. Bu siteden aynı veya daha düşük fiyata daha iyi sistem yapmak mümkün mü başlıkta yazdığım kullanım amaçları dahilinde?
Siz anakartta da değişiklik yapmışsınız ve sanırım ramleri mevcut rami 2 tane seçmek yerine başka bir modeli seçtiniz ondan fiyat farkı arttı. Bu şekilde de alınabilir.

Hocam RX 7700 XT alın. 4060 Ti alınmaz bu fiyata.
Var mı bildiğiniz sistem aynı siteden, bundan daha düşük veya aynı fiyata daha iyi olacak şekilde?

Evet anakartı da dediğim gibi B650M K yaptım. Rami ise özelleştirmede 2 tane koyamadığım için yine aynı siteden manuel ekledim sepete, konuya yazdığım fiyat o. Vade farksız taksitle bu fiyat kampanyasından yararlanacağım için konuyu açtım. Bu siteden aynı veya daha düşük fiyata daha iyi sistem yapmak mümkün mü başlıkta yazdığım kullanım amaçları dahilinde?

Var mı bildiğiniz sistem aynı siteden, bundan daha düşük veya aynı fiyata daha iyi olacak şekilde?
7700xt sistemlere yönelenebilir, çok uygun fiyatlı bir sistem vardı fakat stoğu bitti.

Bu sistem 28-29 bin civarındaydı.

Yakın olarak bu sistem var

Maalesef alışverişi gaming.gen'den yapacağım kampanyadan yararlanmak adına. Teşekkürler yine de.
Orasını araştırmadım, ben size tüyoyu veriyorum 7700 XT, 4060 Tİ fiyatında bulunabiliyor.
Teşekkürler bakacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı