Hazır sistemde BIOS yüklü gelir mi?

Dragonnold

Femtopat
Daha fazla  
İtopya'dan yeni aldığım sistemde BIOS yüklü gelir mi? Gelmezse nereden yardım alabilirim? Anakart ASUS Prime H610M-E.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS yüklü olmazsa PC açılmaz. Sonradan yüklenmesi gereken bir şey değildir. Dilerseniz ve mevcutsa güncellemesini siz yaparsınız o kadar.

Update edilmemiş versiyon elinize ulaşıyor default olarak siz istediğiniz gibi yükseltirsiniz bir de Windows yüklü geliyor.

Anakartın çöp olması biraz yanlış bir bilgi . arkadaş anlamadığından böyle sormuş iyiden iyiye kafasını karıştırmaya bence gerek yok hocam . Evvelinde başıma geldi asus anakartta bios güncelleme esnasında işlem yarıda kesildi , anakartta bios flashback olmadığından servise gönderdim sağolsunlar bios yenileyip gönderdiler .

Bunu öğrenmiş oldum hocam. En iyisi o kısımı sileyim.

BIOS flashback olup olmadığına nasıl bakıyoruz acaba hocam?

İtopya'dan yeni aldığım sistemde BIOS yüklü gelir mi? Gelmezse nereden yardım alabilirim? Anakart ASUS Prime H610M-E.
Fakat sistemde OS kurulumunda hata almamanız için ve stabil çalışması için önceden USB ile BIOS'u güncelleyin. Her Technopat Windows format videosundaki gibi.

Windows'ta kurulu geliyor, cihaz testleri yapıldığı için BIOS ve Windows deneme sürümü var içinde.

Merhaba baktım ancak en son açtığınız konu CSGO FPS düşmesi hakkında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…