Hazır sistemde BIOS yüklü gelir mi?

Dragonnold

Femtopat
Daha fazla  
İtopya'dan yeni aldığım sistemde BIOS yüklü gelir mi? Gelmezse nereden yardım alabilirim? Anakart ASUS Prime H610M-E.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS yüklü olmazsa PC açılmaz. Sonradan yüklenmesi gereken bir şey değildir. Dilerseniz ve mevcutsa güncellemesini siz yaparsınız o kadar.

BIOS zaten olacak. BIOS olmazsa anakartın çöp demektir. Hatta bu sebeple BIOS güncellemesi sırasında elektriğin kesilmemesi gerektiğini söylüyoruz. Kesilirse anakartı çöpe atabilirsiniz. Konuya dönecek olursak BIOS vardır.

Anakartın çöp olması biraz yanlış bir bilgi . arkadaş anlamadığından böyle sormuş iyiden iyiye kafasını karıştırmaya bence gerek yok hocam . Evvelinde başıma geldi asus anakartta bios güncelleme esnasında işlem yarıda kesildi , anakartta bios flashback olmadığından servise gönderdim sağolsunlar bios yenileyip gönderdiler .

Anakartın çöp olması biraz yanlış bir bilgi . arkadaş anlamadığından böyle sormuş iyiden iyiye kafasını karıştırmaya bence gerek yok hocam . Evvelinde başıma geldi asus anakartta bios güncelleme esnasında işlem yarıda kesildi , anakartta bios flashback olmadığından servise gönderdim sağolsunlar bios yenileyip gönderdiler .
Bunu öğrenmiş oldum hocam. En iyisi o kısımı sileyim.

Anakartın çöp olması biraz yanlış bir bilgi. Arkadaş anlamadığından böyle sormuş iyiden iyiye kafasını karıştırmaya bence gerek yok hocam. Evvelinde başıma geldi ASUS anakartta BIOS güncelleme esnasında işlem yarıda kesildi, anakartta BIOS flashback olmadığından servise gönderdim sağ olsunlar BIOS yenileyip gönderdiler.

BIOS flashback olup olmadığına nasıl bakıyoruz acaba hocam?

Geri
Yukarı