Hazır sistemde i5 12400F yerine 12500 geldi

Geri değişim yaparlarsa hiç uğraşmayalım sistemi zaten 2 hafta bekledim.
Stok sorunu varsa zaten biz yolladık diye bildirirler. Yanlışlık olduysa iadesini isterler haber vermeniz dahilinde. Uğraşmak istemiyorsanız yolunuza devam edin.

12500'ün kağıt üzerinde 1 tane bile avantajı yok 12400F'e karşı diye biliyorum. Hem ekran kartının servislik olması, ileride satılması gibi durumlarda iGPU oldukça işlevsel olacaktır.

İyi bir durum senin için, arayıp bir şey söylemene gerek yok. Bilinçli verilmiş bir "hediye".

Hadi işlemci kutusundan 12500 olduğunu fark etmediler tamam, işlemciyi kutudan çıkartıp montajını yaparken yine fark etmediler ona da tamam da faturada bile 12500 yazıyormuş onu da fark etmedilerse yuh artık. Kullanın gitsin adamlar fark etmemek için ellerinden geleni yapmışlar sen de fark etmedim dersin olur biter. :D

Hadi işlemci kutusundan 12500 olduğunu fark etmediler tamam, işlemciyi kutudan çıkartıp montajını yaparken yine fark etmediler ona da tamam da faturada bile 12500 yazıyormuş onu da fark etmedilerse yuh artık. Kullanın gitsin adamlar fark etmemek için ellerinden geleni yapmışlar sen de fark etmedim dersin olur biter. :D

Bilmiyorum vallahi hocam artık bilerek mi yaptılar yoksa yoğunluktan mı karıştırıldı. Dolandırırılan taraf ben değilsem sorun yok.

Faturada ne yazıyor hocam.

i5 12400F yazıyor hocam yanlış yazmışım.

Faturada i5 12400F yazıyor.

Bilmiyorum vallahi hocam artık bilerek mi yaptılar yoksa yoğunluktan mı karıştırıldı. Dolandırırılan taraf ben değilsem sorun yok.

i5 12400F yazıyor hocam yanlış yazmışım.

Arayın sorun gerekirse parasını verebileceğinizi söyleyin bence.

Ne güzel işte, herkes böyle şanslı olmuyor ben olsam sesimi çıkarmaz ama yine de o siteden bir daha alış-veriş yapmazdım. Ya 12500 yerine 12100 gönderirlerse?

Ne güzel işte, herkes böyle şanslı olmuyor ben olsam sesimi çıkarmaz ama yine de o siteden bir daha alış-veriş yapmazdım. Ya 12500 yerine 12100 gönderirlerse?
12100 i3 kanka göndermezler. Sistem toplayan adam enayi değil saniyesinde fark eder. Sistem özelliklerine bile bakmadan performansı ben burdayım der.

Arayıp sorun garanti sıkıntı olabilir. Stokla ilgili bir sorun olsa bile en azından siz dürüst olun kazanan siz olursunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı